Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek akinek mind 2...

Szerintetek akinek mind 2 keze végig ki van varrva kézfejekkel együtt azt már elítélik? Arra a valakire már mondják hogy teljesen ki van varrva?

Figyelt kérdés
A kérdés fennt látható.

2019. aug. 28. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez teljes mértékben emberfüggő. Személyes véleményem szerint külsőség alapján nem kéne ítélkezni (ezekbe a külsőségekbe természetesen a tetoválás is beletartozik). Bár van aki el fog emiatt ítélni,van aki nem. Szerintem ettől még nem vagy teljesen kivarrva,de megintcsak emberfüggő. Ízlések és pofonok. Én azt mondom,hogy ne érdekeljen mások véleménye,ha te így érzed jól magad,akkor senkinek semmi beleszólása abba,hogy mennyire varratod ki magad.
2019. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az is kérdés kin és hogyan.


Mi a szakmád? Hol élsz? Hogyan öltözködsz?

Mi a tetoválás? Milyen kivitel?

2019. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ítéljük el, hanem inkább szánakozunk a tetkós prolik igénytelenségén. Elvégre egy szellemi fogyatékost sem lehet hibáztatni a csökött képességei miatt.
2019. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

3-as válaszoló...

Már miért lenne proliság a tetoválás?

Mindenkinek más a szép, mindenkinek más tetszik...


Akkor én extra proli lehetnék a szemedben

16 évesen 3 tetoválás, fültágító meg még piercing is 🤔


Sőt... E mellé még lány is vagyok... Durva mi?


De proli vagyok, hiába olvasok egy halom könyvet meg szeretem a komolyzenét 👏


Jeeee... Köszönjük 2019


Szomorú hogy a hozzád hasonló, emberek életben tudnak maradni... Külső alapján ítélni a legkönnyebb 👏

2019. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Jó kivitelezéstű nagy tetkók drágák. Aki szépen ki van varrva tokától bokáig akkak van pénze. Ha van benne ötlet az is látszik...



Prolik általában varratnak egy-két kicsit, olcsón, ötlet nélkül. Az ilyen felhők csillagokkal, oroszlán, zsebóra témák lelkiszegénységről árulkodnak.



Szóval abszolúte látszik ki milyen ember 😉

2019. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!