Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért tetováltatják magukat...

Recegedr kérdése:

Miért tetováltatják magukat az emberek? A belső indíttatásra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért.
2019. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
mert lelki bortonben vannak! es divat a masikat utanozni,
2019. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszik nekik. 😱😱😱
2019. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert jól néz ki és ezzel is ki tudják magukat fejezni az emberek. Valaki meg kifejezetten szereti azt a fájdalmat is.
2019. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én azért, mert tetszik. Ennyire egyszerű :D
2019. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 $$$$$ ***** válasza:
100%
Azert mert ehez van kedvem. Mert tetszik,mert egy emlék,eszembe juttat valamit. Nem is kell mast mondanom. Én regen mountainbike-oztam jelenleg endúróztam(amit megint ujrakezdek csak ki hagytam 1 evet egyeb okok miatt...). A hegeket is szeretem mert azok is eszembe juttatnak valamit amit átéltem.
2019. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 $$$$$ ***** válasza:
100%
A jelenleget véletlen írtam....
2019. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
szerintem sok embernek nincs semmi belso inditatasa.csak a divatot kovetik,
2019. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
A tetkósok agyatlan véglények. Akik egyetlen csoffadt idegdúccal rendelkeznek, azoknál nem lehet olyan összetett dolgokat értelmezni mint a belső indíttatás.
2019. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 $$$$$ ***** válasza:
79%

Fuh teso en tetkos vagyok es egyetemre jarok. Sőt ismerek olyat akinek 3 diplomaja van es szét van varva mind a ket keze laba meg a hata is. És nem ilyen kamu szakra hogy harsona szak zeneműveszeten meg ilyenek. Hanem műszakira jarok en is és a szétvart srác is műszakin szerezte a diplomait... Tehat azt hogy agyatlan inkabb hagyjuk.

Szerintem inkabb rad igaz... plusz az ilyen megnyilvánulasod mar telibe leírja hogy ki vagy meg hogy mennyit szamit a velemenyed. Csak azt nem ertem hogy a hozzád hasonloak miert nem mondjak ezt sose a szemembe. Tipikus kis emberek vagytok akik az életben megszolalni is félnek. De itt neten arcoskodnak ... Nem sokat ertek a szemembe. Ha valakinek megvan a velemenye valakiröl/valakikröl mondja a szemebe/szemükbe...

2019. szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!