Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol lehet viszonylag jó...

Howrselove kérdése:

Hol lehet viszonylag jó hennát olcsón venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Aliexpressen nézegettem de nem tudom, hogy jó ötlet e onnan rendeli. Barnát és feketét keresek.

2019. szept. 13. 23:55
 1/3 Murguly Viktória válasza:

Az attól függ, hogy olyat szeretnél-e amit magadnak keversz be vagy olyat, ami már előre bekevert. Tapasztalatom szerint, jó minőségű hennát, csak por formában tudsz venni. :) A henna nem fekete, hanem vörösesbarna. Ha tetoválás hatású hennát szeretnél, ami természetes alapanyagból készül keresd a Jagua festéket! Ez nem fekete, hanem indigókék, és tényleg olyan akár egy igazi tetoválás. Szívesen segítek.

fc: A henna lelke.

Persze ha feketéhez ragaszkodsz, abban nem tudok segíteni, mert az nem természetes, és akár erős allergiás reakciót is ki tud váltani.

2019. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) nem port keresek, és a vörösesbarna is tökéletes mert én is hallottam már többször is hogy egészségesebb, csak hamarabb kopik, meg tetoválás szerű mintát szerettem volna amihez jobb a fekete
2019. nov. 12. 21:32
 3/3 Murguly Viktória válasza:

A Jagua az nem kopik le hamar, megmarad 2 hétig is és természetes festék. [link]


Remélem segítettem. Én hennafestőként dolgozom, ezért bátran ajánlom neked ezt az anyagot. :)

2019. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!