Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldöktetoválással kapcsola...

Szemöldöktetoválással kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés
Van már felvarrva, az íve tetszik is, viszont sötétbarna helyett szürke, és ki is kopott ott, ahol van saját szemöldököm is (alapból nagyon rövid, azért is varrattam, meg az íve se szép). Most átüttetném a saját tetoválómmal (ezt sminktetováló csinálta, de lehetetlen az átütésre időpontot kapnom nála.... 20e volt, +6e lenne az átütése). Szóval aki amúgy tetovál, hozzá fogok elmenni, remélem a színt is jobban eltalálja. A kérdésem az, hogy szerintetek szedjem ki/borotváljam le az egészet akkorra, mikor megyek varratni? Mert most is ott nem maradt benne, ahol volt saját szemöldököm. Illetve akinek tetoválva van, az hagyja a sajátját is, vagy mindig kiszedi az egészet? Olyan ívű most nekem, mint Bogdányi Titanilláé, színben is olyat szeretnék. A saját szőröm sötétebb, viszont a hajamhoz az nagyon elüt. Fent barna a tövétől 5-10cmig, és átmenetesen szőke, majdnem fenékig érő.
2019. szept. 14. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sziaa nekem tetovalva van de előtte nem csináltam vele semmit. Semmi képp ne borotváld le az egészet. Inkább hagyd úgy ahogy van majd a tetovalo abból látja hogy milyen az igazi szemoldok formád stb és úgy szebben megtudja csinálni neked
2019. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!