Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a csukló belső...

Mennyire fáj a csukló belső felére ( ahol at erek vannak ) tetoválni?

Figyelt kérdés

Ha majd 18 elmúltam, szeretnék a jobb csuklóm belső részére egy ágaskodó ló tetoválást. Azért döntöttem emellett mert nagyon szeretem a lovakat kiskorom óta. Lovagolok is és lovasoktatónak szeretnék majd tanulni.

Tudnátok írni tapasztalatokat? Hogy aki szintén erre a helyre tetováltatott, mennyire fájt? A válaszokat előre is köszi! :)



2019. szept. 19. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fajt. Kicsit csikizett is.
2019. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se fájt ott
2019. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem igazán fájt
2019. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik olyan hely, ahol a legkevésbé fájdalmas a tetoválás. Első tetováláshoz kiválló.

Érdemes jó előre keresni a művészt, egyrészt, hogy a minta közel álljon hozzá, jól dolgozzon, másrészt azért, mivel sok tetováló, főleg a profibbak naptára jó előre tele van. Általában 3-12 hónapos a várakozási idő, olykor persze vannak felszabaduló időpontok és vannak tetoválók, akik max előre 1 hónapot írnak be, illetve sokan dolgoznak úgy, hogy előre egyeztetés után. Mivel nem tudom az életkorod, így azt is mondhatom, hogy pénzt és tudsz addig gyűjteni, meg még több infót. De mindenek előtt alaposan fontold meg és gondold át, hogy mit varratsz fel és hova. Mondhatni, hogy nagyon tartós, leszedetni viszont sokkal jobban fáj, mint megcsináltatni.

A gyógyulás nem vészes, könnyű kezelni, de oda kell rá figyelni.

2019. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na most megnyugodtam! Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor biztos megcsináltatom ha felnőtt leszek. Most 16 éves vagyok. Kb úgy 5-6, maximum 7 centi nagyságúra szeretném. Nekem balra nézne, ágaskodna és teljesen feketére lenne leszínezve.

Szerintetek mennyibe kerülne? :)

2019. szept. 20. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!