Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldöktetoválás eltávolítás...

Szemöldöktetoválás eltávolítás, úgy hogy a saját szemöldökszőrzet épp marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 3 éve tetováltattam a szemöldököm (szálas tecnika volt), akkor szép volt.

Mára már vöröses-barnásra fakult és a szálak összefolytak. Szeretném eltávolíttatni, de lehetőleg úgy hogy a saját szemöldökszőröm ne roncsolódjon.

Aki tud ajánlani jó szakembert Pesten, és esetleg leírná a saját tapasztalatát nagyon hálás lennék.



2019. okt. 24. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, lehet még aktuális a kérdésed, én voltam lézeres eltávolításon, régi, kopott kékes szemöldöktetkóm volt, jó csúnya volt. Kétszer volt szükséges átmenni rajta a lézerrel, hat hét különbséggel. Szinte el is tűnt, teljesen elégedett vagyok, a bőröm sem csúnyúlt a lézertől. A szemöldökszőröm, kb másfél héttel a lézer után, elkezdett kiszőkülni, de ezt mondta a kozmetikus, szóval nem ért váratlanul. De ezt a szőkülést úgy képzeld el, mint ha hajat szőkítenél : le fog nőni a világos rész, a töve már eredeti színű volt. A minősége nem romlott. Én vidéken voltam.
2019. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Épp? Mármint: éppenhogy?
2020. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!