Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválás kb mennyib...

Egy ilyen tetoválás kb mennyibe kerül és mennyi ideig tart az elkészítése?

Figyelt kérdés

[link]


(A szó más lenne nyilván, de kb ekkora)


2019. nov. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetováló függő. Általában 5-10 ezer között van. De nyilván lesz aki a csillagos eget is elkérné ilyenért. Azt javaslom ne a legolcsóbbat válaszd.
2019. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 15 ezer az alapár, és erre nem vállalnék garanciát, mert ki fog kopni. Inkább ne tetováltass ide mert ronda lesz, inkább fog koszfoltnak kinézni mint tetkónak, ha tőlem kér valaki ilyet azt lebeszélem róla.
2019. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


csak erről kussolnak

2019. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3, konkrétan otr írta előtted egy tetováló. Fél centivel kell feljebb fodítani a szemed.
2019. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez rossz hír, nagyon régóta szeretném már:( Ha kopna, az nem lenne akkora baj, át lehet üttetni gondolom, csak ez a szétfolyás néz ki elég szarul.
2019. nov. 4. 14:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog szétfolyni, csak akkor ha túl kicsi a betűtípus és/vagy rosszul üti be a tetováló. Nekem van ami kicsit szétfolyt, de egy nagyobb minta része és nem zavar, én tudom mi van ott és amúgy sincs látható helyen. 10 éves a tetoválás, 4-5 év után mosódott el, akkoriban még nem értettem hozzá és túl kicsit kértem a tetováló meg csak megcsinálta, nem javasolt semmi módosítást, ez lett a vége :D
2019. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezen a részen felejtős, normális helyen nem fognak garanciát vállalni. Ha egy betű lenne azt is könnyebben kidobja gyógyulás alatt innen a bőr, a továbbiakról nem is beszélve, mennyire kopik.. Évek alatt meg mindenhol másznak szét a bőr alatt lévő vonalak(pigmentek terülése) gondold el ha nagyobb betűvel lenne elkészítve, akkor is hogy nézne ki pár év múlva.. egy tetováló
2019. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 robikaxd1 ***** válasza:

Nem folyik szét, nekem is van pár.

8-15 a reális.

2020. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!