Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináljak?...

Milyen tetoválást csináljak? Elképzelés az van.

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék egy tetoválást a bal al karomra. Mégpedig olyasmit ami az életem tükrözi. Mit is jelent ez akár egy száguldo vonat ami ki siklik egyszer jó úton egyszer rossz úton de már jó lenne a jó sínre rá menni. Csináltam butaságokat hulyesegeket nem részletezem most el határoztam, hogy új életet kezdek, és fel ujjitom az egész házat a saját fizetésembol. De a lényeg milyen tetoválást csináltassak? Valami ötlet ilyesmi?

#tetoválás #élét
2019. nov. 11. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni nem másnak. Keress. Én majd egy hónapig kerestem nézegettem képeket mire azt mondtam egyre hogy ez az ez kell. Bár még nincs meg de azóta is azt szeretném szóval biztosan jót találtam.
2019. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy olyan tetoválóművészt, akinek tetszik a stílusa és beszélj vele, adj neki pár referenciát, hogy mire gondolsz és engedd, hogy hadd rajzolja meg ő. Így sokkal jobb lesz, mintha kész mintát viszel és teljesen egyedi lesz, csak a tiéd.
2019. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos szeretnél tetoválást? Mert ha tőlünk kérdezed mit tetováltass magadra, akkor inkább tűnik hirtelen fellángolásnak. Trendiségből nem érdemes tetováltatni.
2019. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nincs egy kiforrott ötleted, amiben 100%-ig biztos vagy ne tetováltass. Mindegyik tetkómat alaposan át gondoltam, megterveztem, nem mástól kértem hozzá ötletet és így az idő mulásával sem bánom őket,mindet szeretem.
2019. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!