Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti szerintetek minimum hány...

Ti szerintetek minimum hány éves kortól lehet vagy érdemes tetoválást csinaltatni én egy koronát szeretnék a csuklóm belső felére és meg lenne egy olyan kérdésem hogy ez mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Jogilag 18-nak kell lenned, én biztos nem engedném az alatt a gyerekemnek, hogy aztán majd jól a fejemhez vágja, miért voltam olyan hülye, hogy mondjuk 15 évesen rábólintottam a cuki masnira a csuklóján, és ez most csípőből kizáró ok sok munkahelyen (mert a csukló, lábfej, alkar, kézfej, arc, nyak stb tetoválásokkal az a baj, hogy nem nagyon lehet őket eltakarni, ezt pedig sok cég megköveteli).

Egyébként én kb 22-23 éves kort mondanék a minimumnak. Addigra fejeződik be teljesen általában a test növekedése, formálódása, onnantól már tényleg csak a mi kezünkben van az “irányítás”.

2019. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
100% ban igaza van az elottem hozzaszolonak
2019. nov. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Az elsővek teljesen egyetértek.
2019. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is egyetértek az elsővel. Annyi tetoválás ötletem volt 10en évesen és biztos voltam mindig hogy ahogy 18 leszek megcsináltatom, persze nem lett belőle semmi. Ugyebár a tiltott gyümölcs mindig édesebb. A piálás is nagyobb dolognak tűnt még 18 előtt. Nem vagyok tetkó ellenes de szerintem is megéri várni.
2019. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 13-14 éves korom óta bolondulok a tetoválásokért, de az elsővel vártam 21 éves koromig és milyen jól tettem! Ha bármit magamra varratok a tinikori fantasztikus ötleteimből, ma már szedetném le az összeset. Még a 21 évesen készült, átgondolt, megfontolt tetoválásom is máshová tenném mai fejjel, így, hogy jártasabb vagyok a témában. Hidd el, változni fog még az ízlésed és változni fognak a fontos dolgok az életedben, ne siesd el, gyűjts pénzt és keress jó művészt! Egy életen át fogod nézegetni, felesleges elsietni.
2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Miniatűr korona, tollpihe, nyilacska, végtelen jel - Hagyjuk már! Ezek mind a tipikus, Instagramról lelesett motívumok, minden második influencer csajszika valami ilyesmit csináltat magának.

Akkor tetováltass ilyeneket (vagy valami teljesen mást, egyedibbet), ha kiforrott jelentése van számodra, nem csak egy hóbort, vagy “bármi, de legyen valami a karomon”.

Többször is meggyőződtem már róla, hogy az életemben egy fontosnak titulált, megélt momentumnál, értéknél, kapcsolatnál, eszménél.... később jött valami sokkal meghatározóbb, így eleve felesleges lett volna ezt mind magamra varratni.

2019. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, tiniként nekem is rengeteg ötletem volt, hogy miket varrassak magamra. Gondolom mondanom sem kell, egyiket sem csináltattam meg végül. 9 tetkóm van azóta, tehát egyáltalán nem vagyok ellene, csak tényleg adj időt magadnak, hogy átgondold, hogy mi az, amit tényleg szeretnél, és jelentése is van számodra.
2019. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is egyet értek a többiekkel, egy bizonyos szinten. Tényleg nagyon át kell gondolnod, hogy mit akarsz mert egy életig fogod nézni, és az sem árt ha van egy jelentése a számodra. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy huszon éves korig kell várni vele. Én 18 vagyok és most fogom megcsináltatni az első tetoválásomat, viszont nem kapkodtak el. Kerestem valamit aminek mély jelentése van a számomra és nem fogom se megunni se megbánni. Igaz még nem éltem a tetkómmal, szóval nem tudom elmondani hogy hiba lesz e vagy sem. De szerintem ha neked valamiért nagyon fontos a korona és nem hiszed hogy később megbánnád akkor nyugodtan varrasd fel bármikor 🙂.
2019. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon fiatalok vagytok ,hogy mit szeretnetek magatokra rakatni,ne feledjetek ,az elet kapujaban vagytok,es az elet nem olyan konyu mint gondolnatok,hirtelen otlettol vezerelve,ne csinaljatok ,magatoknak meggondolatlan lepest
2019. nov. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, akarod még azt a koronát?😂😂
2020. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!