Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás fájdalmas?

VízililiomPamacs kérdése:

Első tetoválás fájdalmas?

Figyelt kérdés
Tudom sok ezer hasonló kérdés...de eldöntöttem, hogy szeretnék egy tetkót. Pénz meglesz rá nem gond az. A minta is el van döntve csak a bátorság nincs. Mennyire fájhat ha a karomra tervrezem? Sokáig tart egy nagyobbka méretű? Beszelni a tetoválóssal kellene, hogy ne legyen az a kínos csönd? Mert utálok beszélgetni. Mindent amit a tetkóról tudtok írhatjátok amugy 22 l.

#bőr #minta #fájdalom #Tetkó. Tetoválás
2019. dec. 1. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő. Nekem az alkaromon van. Számomra nem volt fájdalmas maximum 3 kis részén ahol többszőr átment a fehérrel. Nem a legfájdalmasabb, pl kézfején elvileg nem épp a leg kellemesebb. Nem kötelező beszélgetni, nyílván ha mondjuk kérdezel akkor abból kialakulhatnak beszélgetés,úgy gyorsabban telik az idő. Ráparázni nem érdemes. Akár meg is állhattak közben ha úgy van. Vagy akár ha valamelyik őrök dohányzik akkor azért is megálhattok.

A lényeg, nem kell félnie,rágörcsölni, az hogy beszélgettek-e majd kialakul de szerintem gyorsabban telik az idő. Innivalót azért viszont vigyél illetve a kicsit is rosszul vagy mindenképp szólj, mert az is előfordulhat,hogy allergiás vagy a festékes.

2019. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
nagyon gondold at foleg ha nincs batorsagod,eloszor inkabb kissebbel,kezd el ,es nem nagyon lathato,helyre,utanna johet a nagy,adigra tudod mi a fajdalom kuszobod
2019. dec. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megsúgom, az összes fájdalmas :D Nem durva, nem kibírhatatlan, van, amelyik kevésbé, van, amelyik jobban, egyéni fájdalomküszöbön is múlik, de egyik se lesz kellemes. A kar alapvetően az egyik legkevésbé fájdalmas terület szerintem, de a belső részen (felkaron és alkaron is) volt egy olyan kis sáv, ahol elég intenzív volt. Eddig a 4 órás bordatetoválásom volt a legfájdalmasabb, de azt is ki lehetett bírni és nem vette el a kedvem a következőktől :)

Ami a beszélgetést illeti, itt alkalmazkodni fog hozzád a művész, ha nem akarsz vele csacsogni, akkor hallgathatsz zenét, olvashatsz, bármi.

2019. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsore tenyleg kis meretut gondoltam mondjuk ey kis virag vagy csumolcs csak kivalo tetkost kene talanom ami nehez :D
2019. dec. 5. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az alkaromon belül volt a legfájdalmasabb, utána iszonyat bedagadt és napokig alig bírtam mozgatni. Van jó pár tetoválásom, de tényleg az a kettő volt a legrosszabb, amit az alkarom közepére tetováltak.

De kibírható, utána sem ment el a kedvem. Ne aggódj ezen. Rengeteg tétovált ember mászkál, senki nem halt bele.

2019. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 robikaxd1 ***** válasza:

Most csináltattam az alkaromra és megyek 2het múlva is.

Van a nyakamon és a lábamon is.

Egyáltalán nem fájt egyik sem.


22/F

2020. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok szerencset neked az eletben
2020. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!