Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Más is csúnyának találja a...

Más is csúnyának találja a tetoválásokat?

Figyelt kérdés
Szerintem tök gáz, nincs benne semmi vagány, meg öregkorra ahogy az ki fog nézni, az röhejes. Főleg nőkön. xD Egy csomó lány elrontja a testét vele. Már mindenki mondja, hogy nekem miért nincs, de én nem akarok. Most akkor nyomi vagyok? 18/F

2019. dec. 10. 19:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
89%
Azért túlzás mindenkit lenyomizni, akinek nincs tetoválása ... . Viszont az, hogy valaki tetovált-e az magánügy. Ha valakinek tetszik, az ő dolga, hogy hordja-e. Nyilván a tetoválásnak is vannak kockázati tényezői, de van aki igenis bevállalja ezeket, mert úgy érzi megéri neki. Ez csak rá tartozik.
2019. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Abban igazad van, hogy nem mindenkinek való, nem mindenkinek illik a stílusához, sokan divatból csináltatnak. Azzal viszont nem értek egyet, hogy azért ne csináltasson valaki mert öregkorában hulyen fog kinézni mert bármikor el lehet tüntetni. Szóval akinek tetszik tetováltasson 😀
2019. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Van a csúnya tetoválás meg a szép ami nem illik az adott emberhez. Meg persze a szép ami illik is de sajnos ez a legritkább.
2019. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hát szerintem egyedi es szep.(nyilvan nem a tömev tetkók).Es a lanyok testét se elrontja hanem dob egyet rajta szerintem. Mivel szerintem iszonyat szexi. De nem egy kötelező dolog. En senkinek se mondom sose hogy miert nincs. Es nem vagy nyomi azert mert nincs. De azokat se iteld el akiknek van. Mert van akinek tetszik es van akinek nem. Es ennyi... Én pl.nagyon tetkó manias vagyok. (Persze csak a normalis helyeken csinalt igenyes mintakat szeretem. ) És nekem pl.jobban tetszenek a tetovallt lanyok. Minnel tobb tetkoja van egy lanynak nekem annal jobban tetszik.

19/F

2019. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam még olyat, ami tetszett volna nekem.. Nem tetszik, ezért magamra nem csináltatok, de nem szólok be annak,vagy ítélem el azt,akinek van.. Magánügy ki mit varrat.😊
2019. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Az a különbség egy tetovált és egy nem tetovált ember között, hogy a tetováltat nem érdekli, hogy a másikon egy sincs. Nem nézi le, nem ez alapján alkot véleményt. 🤷‍♀️
2019. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért vagy nyomi, mert így beszélsz másokról, nem a tetoválások hiánya miatt.
2019. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem szokásom ítélkezni, tojok rá, ki mit csinál, de például azt már tényleg nem tudom hová tenni, amikor valaki annyi mindennel telerakatja magát, hogy lassan átminősíthetnék négernek. Ez volt a cél? A másik meg az, hogy nem tartok egy huszonévest még művészileg annyira érettnek és letisztultnak, hogy... finoman fogalmazok: ne tudna akár ő maga 20 évvel később szebbet, jobbat, mást, azoknál a butácska dolgoknál.
2019. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#6 Pont, hogy lenézik, mert "mi az, hogy nincs tetkója??".
2019. dec. 10. 21:36
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Azért vagy nyomi mert így gondolkodsz...
2019. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!