Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Gáz ár ajánlatot kérni tetovál...

Gáz ár ajánlatot kérni tetoválótól?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fél karos tetoválást és azt tudom 10eFt/órába dolgozik. Ha facen átküldöm neki a képeket hogy mit szeretnék gáz dolog rákérdezni hogy egy árat tudna-e mondani? Nem tudom mennyire illik mert tudom függ a minta részletességétől meg ilyenek. Egyébként egyszer voltam már nála csak nem ő csinálta hanem egy másik aki vele dolgozik, de vele vettem fel a kapcsolatot.

2019. dec. 31. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért volna az? Nyugodtan.
2019. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális dolog, te vagy a megrendelő, ő a szolgáltató, az üzlet meg egy kétoldalú "szerződés".

Gáznak tekinthető a "Tesvérem, mennyit engecc a feléből?" hozzáállás.

2019. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyílván nem cigánykodásra gondoltam az ajánlat kérésnél :D ment a zöld :)
2019. dec. 31. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem ALAP!
2019. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alap
2020. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetoválóként írom, hogy ez természetes dolog, ha megvan a kiválasztott tetoválód, kérdezz rá, hogy kb. milyen árra számíthatsz mire a végére értek, ha több alkalmas, úgyis alkalmanként fizetsz majd X összeget.
2020. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki kicsit máshogy dolgozik, és nem mindenki órabérben dolgozik. Van aki pl day sessiont vállal, van aki úgy van vele hogy minta alapján lövi be aztán tart amíg tart, fontosabb hogy te ne hányjál be.
2020. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!