Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csukló tetoválás iránya?

Csukló tetoválás iránya?

Figyelt kérdés
Szeretnék 4 vagy 5 kb 5-6 mms szivet a csuklomra, csak nem tudod melyik iranyba. Nekem nagyon sokat jelent mivel régen volt ilyen kis cukor szorasunk, es kiskoromban mindent azzal sutottunk anyukammal es nagyon nagy reszet kepezi az emlekeimnek es aranyos lenne. De ha nekem fontos és felém nézne, nem lenne furcsa másoknak?
2020. jan. 2. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyanra csináltasd, ahogy neked tetszik, ahogy te látod jól. Másokat úgyse nagyon fog érdekelni a tetkód, akit érdekel, annak megmutatod arról az oldalról, ahonnan nézni kell.

Esetleg rajzold fel magadnak szemceruzával vagy lemosható tetováló tollal, hogy mutatna.

2020. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a csuklómon tetoválás, felém néz, hiszen magamnak akartam, hogy én lássam :) Egyébként is csak számomra van értelme :)
2020. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Õszinte leszek...de. A szívvel az a baj, hogy ha megfordítod, olyan mint egy sęgg. Hacsak nem fogsz mindenhova feltartott karral menni, a legtöbb embernek fura lesz.


Megoldás lehet ha oldalirányban van, és akkor mindkét irányban normálisabban néz ki.

2020. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az csak előny ha olyan mint egy segg
2020. febr. 1. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!