Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szalon/piercer aki 100% titán...

Szalon/piercer aki 100% titán piercinggel dolgozik?

Figyelt kérdés

Köldök piercinget szeretnék viszont sajnos a legnevesebbek közül az egyik (pesti) szalon amit kinéztem, nem dolgozik titánnal, ezért az érdekelne hogy valaki tud-e ajánlani vagy ismer-e olyan szalont és/vagy piercert aki dolgozik vele? Igazából nem tudok róla, hogy lenne fém érzékenységem de a bajt megelőzve és a hosszas gyógyulási folyamatot vagy inkább a gyógyulás hiányát és a begyulladást elkerülve szeretnek titánnal kezdeni, nem pedig orvosi fémmel.

Köszi szépen a válaszokat!



2020. jan. 18. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél magadnak titán ékszert és azt rakasd be.
2020. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha első honnan tudnám hogy milyen szárhossz kell?:))
2020. jan. 18. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Onnan, hogy megkérdezed az üzletben?! Nem olyan bonyolult ám.

De például, az én kezdő ékszerem semmivel nem volt hosszabb, mint azok amiket utána vettem..

2020. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1.) nem dolgoznak hozott ékszerrel abban a szalonban ahol csináltatni szerettem volna, gondolom pont azért mert ők tudják hogy milyen hossz kell, ebből adódóan egy üzletben sem fogjak ránézésre tudni... mivel ki sem szúrták még. A másik meg hogy nem értek a témához mivel első pc lesz szóval nem kell ilyen hangnemben írogatni, lehet normálisan és segítően is válaszolni, ha meg nem akarsz segíteni, nem kell ide válaszolgatni, mert téged minősít... kössz :)
2020. jan. 18. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom neked mi a segítő válasz. Vegyem meg helyetted vagy mit szeretnél?
2020. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már elnézést. Melyik szalonról beszélsz?

Ha megkérdezed, fixen dolgoznak titánnal.

A bioplast már kérdéses, de titánnal szoktak dolgozni.

Ha amit kinéztél szalont, csak az egyik, ahogy említed nem dolgozik mégsem titánnal, van másik.

Swastika, Magic, Ink man.

Nem garancia a titán sem arra, hogy nem gyullad be.

20/piercer

2020. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az Inkmanbe akartam menni, írtam nekik és ők írták hogy nem dolgoznak vele.. swastikában már voltam, minden oké volt, de most direkt másik szalonba akartam menni.

Lehet, hogy megcsináltatom orvosi fémmel az inkmanben, de egy valószínűleg sokkal régebben a szakmában dolgozó (nem 20 éves) profi tetováló és piercertől kaptam azt az infót, hogy a 100% titán a legjobb és minimális az esély a gyulladásra

2020. jan. 19. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne szivass hogy az inkman-ben nem adnak titánt. Nekem azzal csinálták. :)
2020. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat pedig sajnos ezt írtak e-mailben.. de mindegy, mostmár oda megyek majd, személyesen kiderül
2020. jan. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!