Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol tudnék 10 ezer forint...

Hol tudnék 10 ezer forint alatt egy kis méretű tetoválást elkészíteni Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy egyszerű nevet (nem, nem a barátomét :D) szeretném a kézfejemre tetováltatni de elég sok helyen hallom, hogy a minimális ár 10 ezer... nem tudom de szerintem egy egyszerű névért semmi szín vagy kiegészítés nélkül én 5 ezerért gondolnám az egészet.


Természetesen egyáltalán nem értek a tetkókhoz és mivel nem szeretném, ha elrontanák nyilván jobb helyeket néztem de valószínű, hogy ha jó helyen akarom csináltatni olcsóbbat nem is fogok találni?


Elnézést ha bunkónak tűntem nem az volt a célom, hogy kiosszam a tetoválókat mennyit kéne kérniük. :D csak sokallom egy kis névért. De mint mondtam én ehhez nem értek épp ezért tettem fel a kérdést :))


Köszönöm az értelmes válaszokat!!



2020. jan. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! :)

Pesten vannak azért árak sok mindenben, szerintem egy kis tetoválásért se sok ennyi, szerintem azért van, hogy ne minden meggondolatlan menjen oda 5ezerért, de nyilván nem rám tartozik :D

még azt szeretném hozzátenni, hogy kézfejre biztos a legjobb megoldás?:) nyilván büszke vagy rá, vagy szereted azt a tetoválást, de nehéz lesz eltakarni, ha olyan helyzet adódna, bár ez se rám tartozik :D


próbálj facebookon ráírni tetoválókra, akkor nem kell bemenned se, illetve van egy firkáltak, meg több tetováltak csoport is facebookon, ott is próbálkozz meg szerintem:)

2020. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az egyszerű kis felíratért is pont ugyanannyit kell előkészülni, mint egy telihátas mintához. Tiszta, steril felület, eszközök, stb. Ez nyilván nincs ingyen. A 10 ezres ár is ezt jelenti. Szóval fizess, vgy ne akarj tetoválást.
2020. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok az életben, amiből nem szabad a legolcsóbb dolgot választani.


Pl.: Ilyen az amikor egy életre magadra tetováltatsz valamit...


A 10 ezer forint eleve az olcsóbb opció, de már normális ár. Ez alatt ha találnál is akárkit aki szívesen válalna sem ajánlanám.


Maximum olyan kivételes esetben ha lenne egy tetoválóművész ismerősöd, aki normáls esetben 2-3x ennyit kérne el, de neked megcsinálná 5 ezerét.


Más esetben nem!

2020. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs abban rejlik, hogy a rövid munkához is elő kell készülnie. Meg kell rajzolnia az általad választott betűtípusban, ha nem tetszik, egyeztetni, módosítani, ha olyat választasz, ami nem passzol, akkor javaslatokat tenni, ez neki is keresgélés...

De ha van is kész terv, azt felstencilezni a karodra, jó e a méret, irány, tetszik e, javítanál e, stb.

A higiéniára ugyanúgy oda kell figyelni, az előkészítés, fertőtlenítés az öt perces munkára is ugyanannyi. Tűt is nyilván újat használ kis munkára is, az eszközeit is ugyanúgy használja, mint egy nagy tetoválásnál - lényegében csak a festék mennyisége és a munkaidő a kevesebb. Viszont a vékony vonalak nagyobb odafigyelést, precizitást igényelnek, nincs lehetőség javításra szöveg esetén.

Emellett a legtöbb helyen óradíjban dolgoznak, ha nem is töltesz ott egy órát, akkor sem tud mást fogadni a foglalt időpontodra.

2020. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Azt már más is leírta hogy miért ennyi a minimum összeg.

Én csak annyit kérdeznék, hogy miért sok egy tízes egy életre szóló tetoválásért, amikor 20-30 ezer egy jobb cipő, amit max 2-3 évig tudsz hordani?

Kézfejre amúgy szerintem sem jó ötlet.


Egy tetováló

2020. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!