Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A csillámtetoválásnak van...

A csillámtetoválásnak van valami hatása a bőrre?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy engem ez a csillámtetkós dolog valahogy úgy sosem vonzott, nem is kértem ilyet már kisebb koromban sem.

Nyári szünetben egyik barátnőmmel kipróbáltuk az ő kezén, de nem működött valami jól. Mindegy, én csak arra lennék kíváncsi hogy alapból ennek van valami negatív hatása a bőrre?



2020. febr. 9. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg bőrbarát ragasztó apróra vágott műanyag lappal (csillámpor) elkeverve.


Persze mindenre lehet allergiásnak lenni, de ez csak az emberiség elenyésző kis százaléka.

Oké, sebbe nem kenném vagy megenni nem tom jó-e, de óvodás a célközönség, szal...

2020. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Amennyiben egyik összetevőjére sem allergiás az illető, akkor semmi negatív hatása nincs. Pozitív sincs, negatív sincs, olyan, mint régen a turborágós "tetoválások".

Bőr kopását sem befolyásolja, annyit érdemes még hozzátenni, hogy napozáskor felfogja a fényt, így alatta lévő bőr kevésbé barnul, lekopása után "foltos" lesz a felület, de azt kis napozással után lehet korrigálni.

2020. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!