Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fehér tetoválás?

Fehér tetoválás?

Figyelt kérdés
Nekem nincs tetkóm, de úgy gondoltam szeretnék egyet, mindenképp fehéret. Hozzá teszem hogy elég világos bőröm van, kerülöm a Napot (mert nem szeretnék lebarnulni). Hol lehet csináltatni? Mennyiért? Kinek mi a tapasztalata?

2020. febr. 11. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem éri meg, csúnya lesz. Néhány év után úgy fog kinézni, mint egy elrontott hegtetoválás. Keress rá neten.

Fehér bőrre meg pl színes tetoválásnál nem is szoktak rámenni sok esetbe , simán üresen hagyják, ahol fehér lenne.

2020. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nagyon csúnya.

Amikor megtudtam, hogy létezik ilyen, - azt hittem olyan szép fehér és légies, mint a fehér hennával készült nem tartós verziók - amik szerintem gyönyörűek.

De sajnos nem... egyáltalán nem olyan. Leginkább valami csúnya, behegesedett égési sérülésre hasonlít. 😫

Egyáltalán nem éri meg szerintem.

2020. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
3-5 éven belül sárga lesz, szóval gondold át.
2020. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Attol függ, hogy mekkora, milyen minta és hol. Hosszú távon tényleg nem túl tartós, és egyszer éri rendesen nap, akkor sárga lesz. Emiatt én vendégnek nagyon ritkán vállalom el, de pl nekem is van egy fehér tetkó az egyik ujjamon, és teljesen jól néz ki, de igen, olyan inkább, mintha egy heg lenne, nem rikító fehér.
2020. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
probald meg hennaval,hatha bejon,ha nem enyi
2020. febr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Régen nekem is minden álmom volt, aztán megláttam, hogy néznek ki pár év után...
2020. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az hogy kifakul és úgy néz ki mint egy heg az nekem nem probléma sőt pont ez tetszik benne, de a sárgulást mi váltja ki?
2020. febr. 12. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Zagyvai Gábornál csináltattam 5 éve. Nem csúnyult, nem sárgult, nem fakult, nem torzult az évek alatt. Tény, hogy sokan hiszik, hogy kreatívan vágtam eret, de ebbe már beletörődtem :D

Hófehér bőröm van, a napon nem barnulok, csak égek. Egy kreol bőrnél természetes, hogy sárgás lesz, hiszen a bőr pigmentjei is fedik.

2020. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!