Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás mikből áll?

TranquilityCherry kérdése:

Első tetoválás mikből áll?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eldöntöttem, hogy szeretnék egy tetoválást a jobb karomra. Ugye amikor megyünk a tetkóshoz vinnünk kell mintát, nos itt az lenne a kérdésem, hogy gáz ha már egy máson elkészített mintát viszek neki és azt fogjuk kicsit variálni? (pinteresten szoktam nézni ötleteket) Vagy csak elmondom neki mit is akarok nagyjából? Ti amikor csináltatok egyet hogyan kezdtétek, milyen képet vittetek magatokkal? Tudom hülyén hangzanak de tényleg kezdő vagyok ebben és mindent szeretnék tudni a tetoválásról. Főleg olyanoktól akiknek már van. Mennyire fájt és mennyi ideig tartott? Ja és ha lehet ne beszéljetek le, mert régóta eldöntöttem ezt és csak már azt kéne tudnom, hogyan zajlik egy ilyen, tetoválás utáni időszakok stb.

2020. febr. 12. 01:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
en azert azt mondom neked ne feltuno helyre csinaltas ,olyan helyre amit el tudsz takarni,nem tudhatod mit hoz a jovo,
2020. febr. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Bemész te, aztán jön To, és válás lesz a vége.
2020. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vittem képeket és elmondtam mit hogy szeretnék, ő pedig megrajzolta :)

A fájdalom sok mindentől függ. Hol lesz a tetoválás, mekkora, mekkora a fájdalomküszöböd? Ha választanom kell, a felkarom fájt a legjobban, de csak az idő miatt. Alkalmanként 3-4 óra, a vége felé már bármi jó lett volna, csak ne töröljön mégegyszer XD Utána semmi extra, kenegetés, ne áztasd..stb de ezt majd úgyis elmondja

2020. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszii, csak mert amit én elképzeltem nem tudom lerajzolni egyszerűen és képet se nagyon találtam hasonlót. Ez milyen lenne--farkas gesztenyefa levelekkel körülvéve. A farkasokat imádom és a gesztenyefa a kedvenc fám. 😃
2020. febr. 12. 10:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és lehet inkább a csuklómra tervezem picibe nem óriásba.😄Ott eltudnám rejteni ha úgy adódna. Meg annyire feltűnőt nem terveznék.
2020. febr. 12. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Csuklóra picibe biztos hogy nem lehet egy farkas+gesztenyelevelet úgy,hogy kivehető is legyen. Egyébként szerintem ez a két dolog nem is igazán összeillő. De mondd el a tetoválónak, hogy ez az elképzelésed,hogyan lehetne ezt összerakni? Biztos lesz ötlete,csak találd ki, hogy milyen jellegű legyen. Szerintem ha a farkasról viszel egy kb képet, ami neked tetszik, azon már el lehet indulni.
2020. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kettő nem illik össze, de egy tetkónak nem mindig kell, hogy összeilljen valami nem? ÉS szerintem kicsibe is meg lehet oldani, hogy szép legyen. :).De köszi a tippeket.
2020. febr. 12. 13:49
 8/12 A kérdező kommentje:
És nem igazán picibe tervezném se nem fél karosra :D. És azért ezt a kettőt választottam, mert ezt a két dolgot szeretném mindig látni :).és magamnak csinálom nem másnak, aki szerint nem illik össze...
2020. febr. 12. 14:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi pont az ilyen jellegű kommentek érdekelnek a legkevésbé, de köszi aranyom, hogy feláldoztál az életedből ezt a pár percet, hogy leírd ezt nekem :D.
2020. febr. 12. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván magadnak csináltatod és olyan legyen, amilyet te szeretnél! Csak azt mondom, hogy a farkast általában más jellegű fákkal ábrázolják, számomra ezért is nehezen elképzelhető. De egy jó tetováló olyat fog rajzolni, hogy felülmúlja a képzeleted. (legalábbis én így voltam vele)


Szóval vidd el az ötleteidet és majd ő valósággá formálja :)

Esetleg ha elkészül és még jársz erre, szívesen látnám milyen lett!!

2020. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!