Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Varas tetoválás miért nem...

Adamfarago kérdése:

Varas tetoválás miért nem akar hámlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 napja csináltattam, egy kisebb méretű (10cm) tetoválást és úgy ápoltam ahogy a tetoválom mondta, most jelenleg vastag seb van rajta már 2 napja de egyáltalán nem kezdett még el hámlani. A tetováló azt mondta, hogy ez gond valakinek később kezd el hámlani.

De én azért a biztonság kedvéért gondoltam megkérdezem, hogy valakinek volt-e hasonló vagy, hogy tényleg normális?


2020. febr. 15. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hét után kell lehámlania. Van még két napod, az alatt bőven megtörténhet. Semmiképp se siettesd, ne kapargasd. Ha jövőhéten is sebes, akkor kérdezz rá a tetoválónál, mi lehet a gond.
2020. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.

Most igy nap végére egy pár helyen már apró darabok elkezdtek hámlani, viszont ami kicsit aggaszt, hogy ami egyébként piros lenne az a hámlott bőr alatt csak ilyen rózsaszín szinű. Ez mennyire normális? :o

2020. febr. 15. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rögtön olyan színű volt a tetkóm, amilyennek lennie kell. De azt mondják, hogy a színes tetkókon gyakran javítani kell. Nem mondta a tetováló, hogy 2-3 hét után vissza kell menni? Elvileg akkor megnézi, hogy sikerült, és szükség esetén javít rajta.

Egyébként ilyenkor még nézhet ki furán. Ha nem lenne ott a festék, akkor egy véres rózsaszín seb lenne barna varral a tetején.

2020. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, mindenesetre megvárom a teljes végeredményt.

De pl ahol zöld színű, meg fekete az hámlás után is zöld és fekete. Csak ez a piros része olyan érdekes rózsaszín.

2020. febr. 16. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A tetoválód valószínűleg vállalt rá garanciát, Te meg megfelelően betartottad az utasításait. Ha valahol kidobná a bőröd, javítani fogja a korrekció során. Ez bárkivel előfordulhat, mivel nem egyformán reagál a bőr mindenhol. A sebesedés, vastag heg nem a legjobb, lehet túldolgozástól is.
2020. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!