Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemhejtetovalqs mennyire...

Szemhejtetovalqs mennyire faj? És utána hány napig Nemtudok menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Kérlek akinek van tapasztalata írjon

Köszönöm szépen



#tetoválás #szemhéjtetovalas
2020. febr. 24. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Addig nem tudsz menni dolgozni, amennyi szabit hajlandó vagy kivenni erre a célra. :D

A tetoválás alapból fáj, pláne szemhéjra, ahol baromi vékony a bőr. Egyáltalán nem kellemes, és nem is gyors folyamat, ráadásul nem éri meg. Nem lesz szép az eredmény, akármilyen profi is, aki csinálja.

Egy sminket le lehet mosni, de ez örökre ott marad... jól gondold át.

Egyébként tényleg nem értem, miért ne tudnál dolgozni menni ettől. Nem okoz látászavart meg ilyesmi. :D

2020. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az hogy nem lesz szép azzal vitatkoznék volt Fonokasszonynak is van és évek óta szép :)

Plusz én hiába tudom magam kisminkelni mindig elkenem


Plyan helyen dolgozok ahol meleg van és emiatt kerdezem h nem e árt neki.

2020. febr. 24. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Vizálló ecsetes tús! Gabriella Salvette. Smink le mosóval is alig tudom le vakarni. Jól gondold meg, nekem sok tetoválásom van, szóval nem vagyok ellene, de számomra a fejem / arcom az a hely ahova sosem varratnék. Mindig változik az ízlésed, változnak a smink trendek, ami most tetszik magadon azt lehet 5-10 év múlva utálni fogod.
2020. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vizallot hasznalok és vekonyan de izzadok sajnos eléggé így ez plusz a meleg betesz neki :(
2020. febr. 24. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs saját szemöldököd? Szerintem nem szép a csupasz homlok...
2020. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szemhéj tetoválásról van szó,kedves utolsó 😊 szemöldök megvan 😀
2020. febr. 27. 01:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek örülök!

Jól dolgozol, hogy kell a smink, de vb lefolyik? Úszómester vagy?

2020. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Izzadós tipus vagyok sajnos emiatt folyik le és Jobban érzem magam ha kivan húzva a szemem szerintem jól áll úgy.
2020. febr. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!