Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválással lehetek ápolónő?

Tetoválással lehetek ápolónő?

Figyelt kérdés

Érdekel az egészségügy, de tetoválást is szeretnék a közeljövőben. Egy kb. 5 centis tetoválás van tervben az alkaromra, egy 10 cetis a vádlim külső részére(bár ez látszani nem fog munka közben) és egy kb. 2 centis tetoválás lenne az ujjam belső felén, mint itt:

[link]

EZ hátráltathat a munkakeresésben?



2020. febr. 27. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Multheten voltam a surgossegin ott lattam egy fiatal orvost!! szinessel televarrva az egesz karja..szerintem siman van, ahol elfogadjak..fejlodik a vilag
2020. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor voltam korházban, és a nővérnek tele volt tetoválva a karja.
2020. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hátráltatni egyáltalán.
2020. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülnek neki a kórházak, ha találnak szakképzett személyzetet. Nem nagyon tudnak külső alapján válogatni.
2020. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőmnek is van a csukloján tetoválás, és egészségügyben dolgozik.
2020. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg eü dolgozónak van tetkója, orvosoknak is, ápolóknak pláne.

Egyébként meg nagy hiány van ápolókból, úgyhogy senkit nem fog zavarni.

2020. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem az egészségügy pont az szektor ahol leszarják a tetkót meg pircinget. Az a lényeg mit tudsz. Plána ápolóként , ami alapból hiányszakma , pláne Magyarországon..

Szerintem ha az egész karodat kitetováltatnád és így jelentkeznél még akkor is összetennék a két kezüket érted:D

2020. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!