Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csúnya lett az első tetkóm?

Csúnya lett az első tetkóm?

Figyelt kérdés
3 hetes az első tetkóm. Ügyes tetkóshoz mentem el, de szerintetek nem kéne rajta javítani? Vagy nektek mi a véleményetek róla? Mert egyik ismerősöm azt mondta hogy úgy nez ki mintha rágó tetkó lenne.

2020. márc. 29. 19:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
kepet nem tettel fel rola!gondolom olyan lett amilyent kertel,de ha nem tetszik,lehetoseged van lezeres eltavolitasra.vagy viseled orokre,enyi
2020. márc. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmam sincs róla.

Képet rakj fel neten egy megosztós oldalra és a linkjét rakd be ide.

A hámlás után más a tetoválás, olykor javítani kell őket. Ha nagyon rossz, akkor is lehet takartatni, vagy eltávolítani.

Nem mindegy, hogy hogyan kezelted és az a bizonyos "ügyes tetkós" valójában mit, vagy kit takar.

2020. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a tetkóm.

2020. márc. 30. 21:46
 4/23 anonim ***** válasza:
igy kepen egy kicsit homalyos,de nem rossz
2020. márc. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
Az ismerősödnek sajnos igaza van. A képen tényleg pont úgy néz ki, mint egy lemosható műtetoválás.
2020. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát kicsit tényleg rágós :) de ezt sokkal jobban nem lehet megcsinálni ilyen stílusban.
2020. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Ne más véleménye és stílusa alapján tetováltass, ha ugy érzed illik hozzád akkor legyen bármi :)
2020. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele. Nekem 2 tetkóm nagyon csúnyán el lett bszva. Úgyhogy én tudom milyen a gagyi tetkó :)
2020. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a tetkók, de ez kifejezetten aranyos és szép.
2020. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele. Attól lehet rágós hatású, hogy nincs mögötte semmi minimális háttér. Nekem is vannak hasonlóak, de mindegyik mögött van legalább egy halvány satir amitől nem tűnik úgy mintha csak lógna a levegőben.
2020. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!