Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kutyáról tetkó?

Kutyáról tetkó?

Figyelt kérdés

Volt egy kutyusunk aki nemrég meghalt és mivel idősebb volt nálam ezért szó szerint mellete nőttem fel. Nagyon hiányzik és arra gondoltam hogy csináltatok róla tetoválást a karomra. Mi a véleményetek az ilyen tetoválásról?

Meg arra gondoltam hogy a bal kezemen lesz mert bal kezes vagyok és nekem ott személyesében hat. A tetkót egy kép alapján csináltatnám amin ő van rajta.



2020. ápr. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem okés. Sok helyen szoktam olvasni, hogy sokak szerint az ilyesmi tetkó tucat, meg minden, de én nem látom, hogy bármi probléma lenne avval, hogy valaki akar a szeretett elhunyt állatáról egy ilyesmi emléket.
2020. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is sok helyen olvastam és kaptam is még hogy sokaknak ilyen tetoválásuk van de én ezzel azért nem értek egyet mert az én kutyám képe senki máson nincs rajta.
2020. ápr. 1. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, hiszen fontos volt neked, a te kutyusod volt, máson pedig a sajátja. Tényleg olyan képet választanék, ami jól elkap valamilyen tipikus pillanatot róla (pl. alvás vagy játék közben, ha van ilyen). Viszont azt javaslom, hogy kezdd el minél hamarabb letojni mások véleményét, mert mindig lesz kritikusod, főleg, ha látható helyre kerül.
2020. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs probléma sokan tetoválják szeretteiket a karjukra. egyik munkatársam az apukáját tetováltatta rá mert meghalt és ő úgy gondolja így mindig vele van az apukája.
2020. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ez teljese normális.

Am zárójelben jegyzem meg, hogy ha meg akarsz valamit csinálni akkor csináld meg mások véleményétől függetlenül.

2020. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Semmi baj nincs vele. Én úgy terveztettem meg hogy van egy szív ami át van szúrva egy karddal és benne van a kutyus portréja
2020. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!