Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tapasztalt tetkósok tanácsai?

Tapasztalt tetkósok tanácsai?

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon rég óta szeretnek tetkot. Tudom h mit és hova. Viszont tudom azt is h meg elég fiatal vagyok hozza. Deee szeretnek kicsit jobban utána nézni. Egy angyal szárnyat szeretnék. Nekem meg van a jelentősége és csak ez számít. Azt annyira én se szeretem mikor csak valamit varratnam magukra mert menő. Szóval ha el mennek egy szalonba akkor ott meg rajzolnak nekem ? Kérhetnék ilyen eredetit csak nekem? És mennyibe kerülnek ? Mell álla akarom. Csak magamnak nm akarom h mindenki lássa. Kb olyan 15-20 cm szeretnek olyan közepeset.

16L


2020. ápr. 2. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Szia! Egy normális tetováló szalonban 18 éven aluliakat nem tetoválnak.
2020. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de tetoválnak csak szülővel együt kell menni
2020. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha 18 el múltam akkor szeretném csinálni .
2020. ápr. 2. 22:15
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kérhetsz eredetit, egy normális tetoválóművész nem fogja más munkáját egy az egyben lemásolni. Viszel neki egy ötletet, esetleg pár képet és megtervezi neked a mintát.

Az ár változó, attól függően, hogy helyileg hol van az illető, illetve szalonban dolgozik-e vagy otthon.

2020. ápr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nézd... Egy normális ember prolidetektora rögtön kiakad ha meglát egy tetoválást valamelyik igényességet nélkülözőn. Nekem is sok dolog sok mindent jelent, mégse szaladok magamra tetováltatni mint az említett igényességhiányosok. A pokol angyalainak is sok mindent jelent az angyal szárny, és magukra is varratják. Hogy miért? Mi a közös egy tinilányban és egy motoros bandatagban? Hogy mind a kettő proli. Ez lesz a közös kapocs, ennek a klubnak készülsz a tagja lenni.

Folyóiratokban, ahol megvizsgálják hogy jellemzően milyen emberek tetováltatnak magukra, ott megnézik hogy a tetováltnak milyen a társadalmi-gazdasági státusza, iskolai végzettsége, bűnre való hajlama, kockázatvállaló viselkedése, családi környezete és még egy sor mást. Ez csak általánosabb képet ad, de már ez is elég sötét képet fest róluk. Azt viszont nem tudják mérni - és ezért adat sincs arról - hogy egységnyi igényességet tartalmazó térben mekkora vákuumot kelt egy tetovált proli ha belerakjuk. Pedig ha mérhető lenne, ha lenne egy ilyen prolidetektor akkor garantáltan bejelezne minden tetkósra. Ezért használom szinte szinonímiaként a tetkós, az igénytelen és proli szavakat. Szóval én lebeszélnélek róla. Ha úgy érzed rád tör a tetkós inger fogj egy jó könyvet és olvass, vagy menj el bavásárolni a szomszéd néninek és akkor majd talán nem fog az agyad a világ talán legidiótább, lapos Földben való hitet is alulmúló gondolata, a tetoválás körül forogni.

Egyébként nagy valószínűséggel (jóval 50% felett) meg fogod bánni a tetoválást amiről most még a jólét unalmától vezérelve a tinis agyad úgy gondolja hogy "ki van zárva hogy valaha is megbánjam".

2020. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves negyedik válaszoló!

Elég szánalmas, hogy így gondolod! A 21. században már az emberek 80%-ának van tetoválása, akár olyan ami egész testen, akár olyan ami csak egy vonal, de van. Nagyon unalmas hallgatni attól a pár embertől, hogy “a tetoválás milyen káros, meg fogod bánni, proli” stb. A tetoválás ellenes emberek gondolják ahogy akarják, de ne próbálják elmondani hogy a tetoválás milyen “szar” egy olyan embernek aki szeretne. Ha szeretne úgy is meg fogja csináltatni. Neked lehet csak egy angyal szárny. De aki csináltatná annak lehet, hogy életében egy nagyon fontos dologra, személyre vagy történetre utal, ami olyan mély nyomot hagy benne, hogy ezt szeretné megörökíteni egy mintában amit nap mint nap lát. Nem kell itt őrjöngeni. Nekem is van tetoválásom aminek nagyon nagy jelentősége van számomra, pont ezért szeretném nap mint nap nézegetni, és tudni hogy ott van velem. :)

A kérdezőnek: Szerintem nyugodtan csináltasd meg, ha szeretnéd és nagy jelentéssel bír. Ne figyelj rá ki mit mond, a lényeg, hogy neked tetszik, és hogy te érted miért van ott. Oké, hogy fiatal vagyok, de ez a véleményem. :)

(most lesz 1 éves lassan a tetoválásom, és igen én 16 évesen csináltattam, de még mindig sokat jelent. Meg lehet kövezni.)

17/L :)

2020. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!