Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az ilyen tetkó mennyire...

Az ilyen tetkó mennyire akadályozna meg bármilyen munka elvállalásában?

Figyelt kérdés

[link]


Így szeretném csak mind a 2 kezemre és a szüleim dátumát csak az a baj hogy még nem teljesne fogadják el a tetovált embereket és nem tudom hogy így mennyire találnék munkát. Egyébként eladó/szakács érdekelne leginkább..


Tetkóm már van csak eddig mindig óvatosan csináltam vagy nagyobbat olyan helyre hogy ne látszódjon, vagy kicsit látható helyre.

21/F


2020. ápr. 12. 01:30
 1/5 A kérdező kommentje:
*elnézést a helyesírási hibákért*
2020. ápr. 12. 01:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a jellegű tetoválás eléggé tré(az ujjpercen lévő olyan börtönszökevény hatását kelti bennem).

Amúgy manapság már nem nagyon érdekli a munkáltatót, hogy van-e tetoválás vagy nincs.

2020. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Mindenki akinek mondtam még a legelső tetoválásomat (mármit hogy lessz) akkor is mondták szüleim is hogy legalább ne túl feltünő helyre, barátnőm aki is mondta hogy nehogy olyan helyre ahol feltünő mert a jövőbe nem biztos hogy fel vesznek állásokra ezért nem nagyon merem az ujjamra pedig nagyon tetszenek az olyan tetoválások. + nem olyan sűrűn látok ilyen tetkót csak rappereken meg hírhett embereken akiknek mindegy mert maguk döntik el. Ez rá tett még egy lapáttal
2020. ápr. 12. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ujjtetoválást sok helyen nem is vállalnak, ezt is vedd hozzá. Könnyű elrontani, mert ha túl mélyre üt, akkor csontig szétnyílhat a bőröd, ha meg nem elég mélyre, akkor pikk-pakk kikopik - és nagyon nehéz jól eltalálni, mert az ujjakon nagyon vékony a bőr.

És pontosan emiatt az is igaz rá, hogy nem olyan tartós, mint máshol lenne, könnyen lesz elmosódott, néhány év után nagyon csúnya.

Szóval sok helyen nem vállalják, mert nem tesz jót a portfóliónak olyan munka, ami 1-2 év után vállalhatatlan.


Emellett a börtöntetkó feeling szinte már mellékes. Én nem csinálnám a helyedben.


Nekem amúgy alkaron van tetoválásom, szóval kvázi látható helyen, de van olyan kollegám, aki 3 év együttmunka után csodálkozott rá, hogy én mióta vagyok kivarrva? Szóval làtható helyen sem feltétlen feltűnő, meg ma már elfogadottabb minden munkakörben szinte, bár én arcra, nyakra, kézfejre tutira nem varratnék soha.

2020. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor hanyagolom ezt az ujj tetkót inkább a csuklómra varratom.
2020. ápr. 13. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!