Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki estleg tud ilyen üzletet?

Valaki estleg tud ilyen üzletet?

Figyelt kérdés
egy ideje gondolkoztam, hogy hennát vásárolók, de a jelenlegi helyzetbe nem feltétlen tudok elmenni egy boltba, ezért a házhoz szállítás mellett döntöttem. Valaki esetleg tud olyan üzletet, ami most is házhoz tud szállítani? A válaszokat előre is köszi

2020. ápr. 16. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdésképpen beírnám gugliba, hogyaszongya, "henna rendelés", aztán jól meglepődnék, ha mindenféle webshop jönne a találatok között...
2020. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézz rá ezekre:

tytoo.hu

dejavuvilag.hu

csillamvarazs.hu


:)

2020. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
(első válaszolónak) Tudom, hogy belehet írni googlebe, és ha hiszed ha nem beírtam, de itt kiteszem és olyanok válaszolnak akik már rendeltek onnan és nem lopják l a kártyaadataimat abban biztosabb lennék. Múltkor is egy ilyen oldalról rendeltem, és a festék 10 percig se maradt rajta (hozzáteszem tudom hogyan kell hennázni)
2020. ápr. 17. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!