Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválások csak szerintem...

A tetoválások csak szerintem nem néznek ki már jól?

Figyelt kérdés
Régebben ritka volt ha valakiknek volt,és az különleges van ma meg már mindenkin van minden és nem is egyedi dolgok.Szerintem nagyon kimentek a divatból.mar jobban tetszik ha valakin abszolút nincs.Pedig nekem is van. Ha tudtam volna ezt,hogy ennyire nem fog utána tetszeni,akkor nem csináltattam volna. Megbántam. Ti hogy vélekedtek erről? Van aki megbánta? És az mit tesz?

2020. ápr. 22. 08:51
1 2
 1/18 Miss Endzsi ***** válasza:
50%
Valóban ma már fel sem tűnik ha valakinek tetoválása van, nem is nagyon érdekel mit ábrázol, ismeri már mindenki az összes sablon szöveget, mit jelképez a motívum. Pont emiatt csinálok magamnak hennát, lekopik, kész, utána jöhet újabb minta, újabb testrészre.
2020. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Nyilván nem csak szerinted, sokaknak nem tetszik.

Azt meg nem tudom, értelmezni, hogy "ma már mindenkin van, ezért nem jó" :D Nadrágot is mindenki hord meg cipőt :D Sokkal kisebb az esélye, hogy két emberen pontosan ugyanolyan tetoválás van, mint annak, hogy valakiken egyforma cipő.

A tetoválás évezredek óta az emberiség része, nincs olyan, hogy "kimegy a divatból".

Harmadrészt pedig nyilván akinek nem tetszik már a tetoválása, az eltávolíttatja.

2020. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Valóban, már szinte mindenkinek van. Én sose akartam, mert nem illik hozzám. De nagyon sok ismerősöm csináltatott, pedig hozzájuk sem illik.

Akihez illik, akinek jól áll, azon tetszik. De nyilván nem a sablon szövegek, minták, és nem a csúnyán kivitelezettek.

2020. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
En abban semmi logikat nem latok, hogy azert nem tetszik mar, es azert bantad meg, mert "ma meg már mindenkin van". Akkor te sem onszantadbol csinaltathattad.
2020. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se menő már.Nekem a lapockámon van szerencsére,így sohasem látom,még jó hogy ott van :) Ez ilyen bolondság volt 18évesen.
2020. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Látom itt jó néhányan fel se fogták hogy mi az a tetoválás. Eleve nem azért kell csináltatni hogy menő legyél, mert nem leszel az.

Ez csak tinta. Hiába van a bőröd alatt, attól a személyiséged nem változik.

Sok kretén pár éve elkezdte szétvarratni magát, az unalmas emberek meg lemásolták. Még akkor is ha fingjuk sincs róla hogy az adott tetoválás mit is jelent.

Nekem van tetkóm, nem is egy. Olyan dolgokat varrattam magamra amik fontos szerepet töltenek be az életemben, amik meghatároznak. Valahogy nem tud érdekelni hogy ez pár embernek nem tetszik. Aki meg megbánta, az valószínű hogy csak hirtelen fellángolásból rakatta fel hogy "menő" legyen.

Mit tud tenni az ilyen? Leszedeti. Mondjuk az kb 2x jobban fáj, de aki hülye....

2020. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Igazából semmi baj nincs ezzel. Attól nem lesz rossz ember senki, hogy van rajta, de én otthon a 4 fal között nem nézegetném sem magamon, sem máson.

Belemagyarázni jelentést, vagy funkciót bármibe bele lehet, ha elkötelezett vagy valami mellett, vagy csak nem akarod hogy másnak legyen igaza.


Amúgy kis érdekesség hogy sok tetkót belehet lőni egy adott időszakra hogy mikor készült. A rendszámok olyan 2005 évek körül készülte, az oldalbordás olyan 16 környéke, a maori pedig olyan 14 körül.

2020. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11%

#6: "Olyan dolgokat varrattam magamra amik fontos szerepet töltenek be az életemben, amik meghatároznak."


Na ezt sose értettem! Nekem is vannak fontos, meghatározó dolgaim az életben, de minek ezeket magamra varratni, hogy mások is lássák? Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt akik ismernek azok tudják ezeket, akik meg nem azokat meg nem érdeklik. Rejtély.

2020. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Annyira aranyosak vagytok. Képesek vagytok 12 éves kisgyerek módjára rácsodálkozni, hogy a többi ember nem is ugyanolyan, mint én! Meg nem is úgy gondolkozik, mint én! Azta, rejtély!!

Kérdező, ez van. Megbántad. Más ettől még nem fogja, hogy te igen.

További rejtélyek a válaszolóknak: bármilyen testmódosítást nem azért csinál az ember, hogy másnak tetsszen. Majd ha felnőttek lesztek, már biztosan érteni fogjátok az egyéni motivációkat.

2020. ápr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Régen megtettem de ma már fontos dolgokat sem varratnék magamra. Még a fontos dolgok sem teljesen egyediek. Hasonló már biztos van valakinek. Ezért eltávolíttatom 😁

De akkor nem csak én gondolom így. Ennek örülök 😁

2020. ápr. 22. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!