Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesen tetoválás?

16 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Egy picike (Nem színes) tetkót szeretnék eldugható helyre. Most hirtelen a jobb vállamra gondolok, de ez még változhat. Mi a véleményetek arról ha ha valaki bevállalja ennyi évesen? Nagyon fáj? Mennyibe kerül kb.? Tanács, tapasztalat, vélemény, akár ötlet, minden érdekel. (Ha számít, a kinézetem:Festett fekete haj, a vállamig ér. Se piercing, se semmi hasonló)

2020. máj. 11. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Normális helyen elhajtanak.
2020. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szülői engedéllyel elkészítik. Nem sokára itt a 17. születésnapom, az nap, vagy a környékén szeretném.
2020. máj. 11. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Nekem 15 évesen csináltatták szülői engedéllyel. Úgy hogy hajrá. Én imádom :)
2020. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

“ Most hirtelen a jobb vállamra gondolok, de ez még változhat.“


Így, hogy nincs stabil elképzelésed, rohadtul meg fogod bánni, ezt garantálom. Nem leszel attól se menő, se különleges, hogy 16 évesen tetoválásod van. Szerintem egyébként inkább szánalmas, de persze te tudod.

2020. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

19 évesként írok neked: ne.

Jelenleg tervező félben van az első tetoválásom, már több mint fél éve próbálok (illetve nem csak én hanem egyéb művész segítségével is) összehozni egy mintát. Egy igazán ütős, de minimalista olyan mintát ami kifejezi azt, amit érzek és amit meg akarok magamon örökíteni. Sok kép ötletet mentettem le, az elején úgy voltam vele egy szép pinteres kép jó lesz... de nem. Realizálnom kellett, hogy ez komoly döntés, és valódi szimbólum kell, ami sokat mond neked és nem tömegtetkó.

Pinteresten 15-6 éves korom körül létrehoztam egy "jövőbeli tetkók" táblát, és visszanézve rá... jobbnak látom, hogy azokat nem valósítottam meg. Igaz, már akkor is úgy gondoltam, hogy egy bőrünkön lévő mintának jelentése kell legyen... az akkori gondolkodásmódom más volt. Mert bár igen, tudom, hogy miket láttam bele azokba a mintákba... most mégse tartanám őket olyan fontosnak. Szépek, el tudnám magamon képzelni, de az idők múlásával már nem érzem magaménak - már nem fontos nekem. Ha kell példákat is tudok mondani, de egyenlőre az lenne a tanácsom, hogy várj még a tetoválással.

2020. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát, kb ennyi voltam mikor kinéztem egy mintán, 22 évesen el is jutottam egy tetoválóhoz vele, hogy rajzolja meg aztán jelentkezem. 33 vagyok és rohadtul örülök, hogy végül nem mentem el!
2020. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
97%

22 voltam az elsőnél. 25 a másodiknál.

Az elsőt 14 éves korom óta terveztem, de a végleges minta és hely csak 22 évesen fogalmazódott meg.

16 évesen Ne csináltass. Sokat változhat az ízlésed és a helyet is lehet megbánnád. Szerintem várj még 18 éves korodig aztán meglátod. A tetoválás nehezen tüntethető el és csúnya is marad a helye ha meggondolod magad a későbbiekben. :)

2020. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én már kb 12 éves koromban eldöntöttem, hogy szeretnék tattoot. Most leszek fél év múlva 19, de még most se csináltattam meg azokat, amiket akkor szerettem volna. Egyáltalán nem szeretném magamon látni egyiket se mai fejjel pedig szüleim engedték volna. Én is nagyon szerettem volna, de inkább az hajtott, hogy legyen egy tattoom és nem az, hogy mi. Szerencsés vagyok, hogy nem csináltattam meg, pedig 2 év telt el az ötlet kitalálásáról és nem sokon múlt, hogy 60-70 évig rajtam lett volna még. Kb 1,5 éve tervezgetem azt a tattoot, ami a teljes alkarom felső részét lefedné és rengetegszer újragondoltam már. Nagyjából megvan már a fejemben, de várok a 19. szülinapomig minimum.

3 tattoo ötletem van eddig, ami egy teljes bal alkar meg egy jobb belső vagy külső lenne, de 1-2 évet várok mindnél legalább.

Szerintem a 18-at minimum várd meg.

2020. máj. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta, hogy ha nincs stabil elképzelésed, minek tetováltatsz, megbánod. Én ezt egyáltalán nem értem. Megvolt nekem is az ötlet 18-19 évesen, hogy MIT szeretnék tetováltatni, majd hetekig gondolkodtam azon, hogy hova rakassam, mekkora méretben, színes legyen, nem színes, milyen stílus, és láss csodát nem bántam meg. Ez nem ettől függ. Lehet megbánja az illető ilyen fiatalon, de lehet egy örök emlék marad. Én azt tanácsolom, hogy tényleg olyan tetoválást keress amit nagyon szeretni tudsz és fontos neked, és nem tudod elképzelni, hogy megutáld. A megunás az más kérdés. Rajtam is van két tetoválás, az egyikkel úgy vagyok, hogy baszki miért beszéltek rá, túl nagy lett stb. De olyan jó emlék. Kis butus voltam, megcsináltam, közös tetoválás, örülök, hogy elkészült. Mindig jó emlék lesz.


Többiről. Mennyire fáj? Helyfüggő, tőrőképességfüggő, de abszolút kibírható, nem egy injekció, nem egy méhcsípés érzése, semmi ilyesmi. Szokatlan. Kissé szúró nyilván, de 1 perc után hozzászoksz. Lehet vérezni fog, de nem fogsz elvérezni, ez is normális, néha megesik. Azt ajánlom ne akkor menj tetováltatni mikor menstruálsz, és aznap ne igyál se kávét se energiaitalt előtte.


Az, hogy mit szeretnél.. Nézz körül instagramon, pinteresten, tumblr-n, csomó csomó ötlet van:) hátha ihletet kapsz

2020. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!