Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fekete-fehér tetoválásoknál...

A fekete-fehér tetoválásoknál is egy idő után besárgul a fehér rész?

Figyelt kérdés

Kb. két hónappal ezelőtt készítettem egy pici színes tetoválást a bokám fölé. Az ismerőseim azt mondják, hogy szerintük a fehér rész benne be fog sárgulni egy idő után. Mondtam nekik rendben, maximum majd újra üttetem. Szerintetek a nyár végén a szárnya teljesen belefog olvadni bőröm színébe?

De visszatérve az eredeti kérdésre, azért tettem fel, mert nem értem azt, hogy nagyon sok tetkónál látom, hogy használnak benne fehér színt, mégsem hallom azt, hogy besárgul az a rész egy bizonyos idő után. Aki ért hozzá, vagy van tapasztalata az elmagyarázná, hogy miért is van ez?


[link] (Ez az én tetkóm)


[link] (Ennek a nyuszinak pedig előbb vagy utóbb az lesz a sorsa, hogy besárgul? )


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. máj. 20. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tarkómon lévőben még annó volt fehér (10 éves tetkó), de kikopott teljesen azóta. Nem sárgul meg, ilyenről én még sosem hallottam. Viszont igen, teljesen el is tud tűnni...
2020. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 $$$$$ ***** válasza:
Ha jó minőségü tinta akkor nem sárgul be. Ez olyan mint hogy a rossz minőségü fekete meg ilyen zöldes lesz. Ha megnézed sok idős embernek van zöld tetkója. Az nem azert zöld mert zöld tintával csinaltak. Csak a fekete kizöldült. Na most is vannak rossz minőségü tinták. Viszont a teljesen fehér tetkók tenyleg jobban fakulnak. Kb.2-3 evente megeri átüttetni őket.
2020. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!