Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit jelentenek a következő...

Mit jelentenek a következő tetoválások?

Figyelt kérdés

Egy nem túl közeli ismerősömnek vannak ilyen tetoválásai. Szerintem bűnöző a srác. Mit jelentenek ezek a tetoválások?


jobb kézen 5 pont, kereszt alakban a kézfejen a hüvelykujj tövénél

szintén jobb kézen "1 3 1 2" számok a 4 egymás melletti ujja ujjpercein

jobb alkaron treff alkaron (mint a kártyában)

jobb szem alatt 3 pont háromszög alakban


Ezek bűnöző tetoválások?



2020. máj. 23. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha dobókocka alakban van a kézfejen az 5 pont és ha a szem alatt is van tetkója akkor valószínűleg börtönviselt

Nézd meg kik a barátai egyből ki fog derülni, hogy bűnöző e vagy nem


Gondolom felismered a bűnözőket,nem nehéz rájönni ha valaki az.

Nem dolgozik mégis van pénze, tetovált,kopasz vagy rövid hajú, nagydarab vagy lehet kisebb is de mindenképp izmos,konditerembe vagy küzdősportra jár,drogozik vagy iszik vagy mindkettő és hasonló beállitottságú baráti társasága van

2020. máj. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet csak vagánynak gondolja ezeket a tetoválásokat,és azért tetováltatta magára. Amúgy igen,ezek mind börtöntetkók. az 5 pont az jelképezi,hogy 4 fal között volt ő az 5. Pont. (Tehát börtönviselt). A szem alatt könycseppekeket szoktak tetoválni,ami nemi erőszakot jelent. Az újpercein meg szerintem a számokat szimbolizálná,hogy hány alkalommal mennyit ült az illető ( esetleg azt,hogy 2 aljalommal ült. Egyszer 12 másodjára 13 évet)A treff mintát nem tudom így fejből de neten tuti fent van. De igazából mint ahogy az elején említettem,lehet csak be akarja magát állítani,hogy ő milyen vagàny alvilági ember.
2020. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az "1312" most elég aktuális téma a sajtóban. Az ACAB rövidítés változata (a betűk sorszáma az abc-ben), ami azt jelenti "All Cops Are Bastards" (Minden rendőr rohadék). A többit nem tudom.
2020. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!