Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Baj, ha nem kenegetem a friss...

Baj, ha nem kenegetem a friss piercinget?

Figyelt kérdés

Kedden delutan szurtak helix piercinget. Kedd estere lement a duzzanat, masnapra a pirossag (nyilvan kozvetlenul a seb mellett par mmnyire pirosabb).

Vigyazok ra, a hajam nem er hozza, nem fekszem ra.

Nem faj, csak picit erzem, hogy "tortent valami" a fulemmel.

Napi 3* atforditom es egyszer elore-hatra mozgatom- ez sem mondhatnam, hogy faj. (nyilvan tiszta kezzel stb)


A szalonban azt mondtak, hogy a 2. naptol kenjem tetran kenoccsel. Sajnos a heten korabban nem tudtam gyogyszertarba menni, a jo allapot miatt nem tudom, most mar szukseges-e.


Szoval, ha gyogyul es nincs vele gond, akkor is kenegessem vagy ne piszkaljam?


2020. máj. 23. 07:57
 1/3 Lena7 ***** válasza:
Szerintem kenegesd ,a kenegetestol nem lesz semmi baja ,viszont ha nem kenegeted ,akkor meg van ra az eselye ,hogy befog gyulladni
2020. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de, kenegesd, ha nem akarod hogy keloidot novesszen (ha nem tudod mi az, guglizz ra)
2020. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat.

Azóta kenem a krèmmel (mondjuk, attol tartok, hogy epp ezzel rontom el a gyogyulast, mivel az alapbol nem fajo, nem viszketo sebet amikor megpiszkalom a kremes fultisztitoval utana kellemetlen/erzekeny 20-30 percig)

2020. máj. 25. 22:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!