Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sebes a piercingem körül....

Sebes a piercingem körül. Lehet ez a tul sok fertotlenites miatt?

Figyelt kérdés

4 napja van septumom. Mivel elegge felek a fertozesektol, az utobbi napokban iszonyuan sokat fertotlenitettem, tenyleg nagyon nagyon sokszor. Tegnap vettem octeniseptet, mert eszre vettem, hogy elegge kiszaradt a bőr ott, (alkoholos kezfertotlenitovel fertotlenitettem) a piercing mar egyaltalan nem faj. Ha megszoritom, vagy orrot fujok se, de ott van mellette valami sebszerűség. Nem vadhús, varas seb. Ez a tul sok fertotlenitotol lehet, vagy mas miatt, egyaltalan normalis ez?

A masik dolog ami erdekel, hogy ugyebar a takony tartalmaz bakteriumokat, viszont sehol nem olvastam, hogy orrfujas utan fertotleniteni kell e. Van erre szukseg? Elore is koszonom a valaszokat



2020. máj. 31. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Igen, lehet a sok fertőtlenítéstől, mivel ezek nagyon szárítják a bőr és a nyálkahártyát. Fertötlenítés után használj valami ápoló krémet: panthenol, bepanthen. Csak egy pici mennyiséget.
2020. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis a var, hiszen gyógyul, ne piszkáld, nehogy belehúzódjon a sebbe a fogatástól. A kézfertőtlenítő jó nagy butaság volt, de az octenisept rendbe fogja tenni. Fültisztítóra fújd rá, és azzal töröld körbe a sebet. Egy hét és rendben lesz. Panthenolos krémet felesleges rákenni, mert nyálkahártya jó vérellátással, hamar gyógyul.
2020. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!