Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ha a nyakamon...

Szerintetek ha a nyakamon lenne oldalt egy ilyen tetoválás, az mennyire nehezítené meg például az álláskeresést?

Figyelt kérdés

[link]


Egy ilyet szeretnék nagyon a nyakamra, csak kisebb méretben.

Vagy rossz ötlet?



2020. jún. 3. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos az emberek többsége nálunk még mindig hihetetlen előítéletes a tetoválásokkal kapcsolatban, és még mindig sokan a börtönviseltséggel kötik össze, értelmes, intelligens emberek is, pl. akik interjúztatnak vagy akik a főnökeid lesznek. A legkisebb tetkót is kiszúrják. Tehát benne van a pakliban, hogy lesz, ahol emiatt eleve rosszabb esélyekkel indulsz - azért azt nem hiszem, hogy ha amúgy minden stimmel, akkor csak emiatt ne kapnád meg az állást. De azárt gondold át jól. Vagy tetováltasd olyan helyre, ahol el tudod rejteni a hajaddal vagy egy gallérral. Meg akár le is smikelheted, vannak direkt tetoválás elfedésére való korrektorok.
2020. jún. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Megnehezítené. Mondjuk állása válogatja. Olyan munkakörbe ahol emberekkel találkozol jó eséllyel nem téged fognak felvenni, ahol nem ott talán nem annyira számít.
2020. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hangmérnöknek készülök.
2020. jún. 3. 06:27
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Annál talán még előny is!
2020. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Engedd el ezt, mert csak a hátrányod lesz belőle. Ha nagyon tetoválás kell, legalább olyan helyre tedd amit egy ing és egy nadrág teljesen eltakar.
2020. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha ott lenne, mint ahol a képen van? Sokszor viselek órát is, azzal el tudnám takarni.
2020. jún. 3. 06:53
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Tetoválóként kérlek hohy a nyakadra ne! Csukló sokkal jobb, takarhatóbb, de nyakra én el sem vállalnám ha nem vagy teletetoválva.
2020. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es, kérlek húzd ki a fejed a seggedből.


Sajnos sok helyen, köztük itthon is még kell legalább 20-30 év mire kinőjük a tetoválás ilyen jellegű megítélését.


Munkáltatója válogatja egyébként. Én a 4 nagy könyvvizsgaló cég egyikénél dolgozom már 7 éve, 2 telivarrt karom van, plusz egy kézfej és soha nem volt probléma, pedig folyamatosan ügyfelezek. Egy normális helyen ez nem kéne mérvadó legyen, ellenben a szakmai tudásod.


Sajnos el kell fogadni, hogy ha olyan embert fogsz ki akkor nem fog alkalmazni.

Én a helyedben mindenképp várnék ilyesmivel legalább addig amíg a szakmádban nincs meg kellő referencia, ami mondjuk 10+év.

Én szerencsére olyan közegeket fogtam ki, akiket az érdekel ami a fejemben van.

2020. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És amúgy a képen lévő helyre egy ugyan ekkora tetkó mennyibe kerülne és kb. mennyi idő lenne megcsinálni?
2020. jún. 4. 00:48
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Ez nekem úgy tűnik hogy gyorsan megvan.

Ahol én szoktam varratni ők 9.000 per órával dogoznak, viszont ha valami gyorsabb mint egy óra mint ez a minta indigó feltétellel együtt, a 10 es akkor is alapár, felette időarányosan már bomlik.


Van persze szalon ahol kis minták olcsóbbak, vagy ha az óradíj kevesebb (van ahol 6000) akkor annyi. :)

Szóval a lényeg, ez tuti egy órán belüli munka.

Remélem segítettem.

2020. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!