Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten hol lehet hennát...

Budapesten hol lehet hennát kapni?

Figyelt kérdés

Neten nem igazán szeretnék hennát rendeli, és nem is kínai változatra vágyom. Saját magamnak is meg tudom csinálni ezért fekete henna testfestéket keresek. Azonban nem tudom Budapesten hol lehet ilyet kapni. Tudnátok olyan helyet mondani ahol ezt beszerezhetem, könnyű eljutni oda tömegközlekedéssel és nem gáz az a környék van?

Ha tudok, kérlek weboldalcímet is küldenétek?



2020. jún. 9. 17:54
 1/4 Lena7 ***** válasza:
Én cserépvárosban szoktam venni. Nem is olyan drága ,és szerintem jó minőségű is
2020. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Forint utcai bioboltban kiváló minőségű hennaport lehet kapni, a Moszkva térhez közel. 100 gramm 1000 forintba kerül. Én nagyon szeretem.
2020. jún. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2020. jún. 14. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb vegyel port es keverd ki otthon. Forint utcaban vettem, nagyon megerte. Ha mindenkeppen elorecsomagolt kell akkor a Wesselenyi utcaban Szep kis india bolt. A fekete hennat nem ajanlom, bar ha nem vagy ra allergias.... csak masokat ne fess be vele borproba nelkul
2020. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!