Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan, akit hátráltato...

Van itt olyan, akit hátráltatott az álláskeresésben a tetoválása, piercingje?

Figyelt kérdés
Jogi ügyvitelt tanulok. Van egy helixem, de ez szerintem még simán belefér. Nagyon-nagyon tetszik a conch és az industrial, de lehet sok lenne ezen a pályán. Tanították, hogy nem illő nekünk majd testékszert viselni, de tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2020. jún. 12. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez gondolom nem lesz túl hasznos, de én ezeket egyáltalán nem tartom piercingeknek. Ezek fülbevalók. Általában azt nem szeretik, ha arcon van pc, pl. orr, szemöldök,száj vagy tetkó látható helyen. Szerintem a fül nem túl látható, ha hosszú a hajad el tudod vele takarni, nem hiszem, hogy ez a 21. században már akkora probléma lenne.
2020. jún. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
De remélem tudsz majd találni egy jó munkát. Nekem septum piercingem van, de ezt be lehet forgatni, ha olyan helyre megyek, így nem látszik. Tetkót szeretnék a karomra egy párat, és a fülembe én is “pc-ket”. Én ugyan kereskedelem és marketingre megyek tovább, de remélni merem, hogy nem lesz problémám munkakeresésnél ezekkel a mostanra már alapnak mondható dolgokkal..
2020. jún. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha én HR-es lennék akkor olyan munkakörbe, ahol ügyfelekkel kell találkozni nem tetovált-piercingest vennék fel.
2020. jún. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno az alsó ajkamba szerettem volna pc-t de már az iskolában közölték,felejtsem el. Kolleginának picike kis pötty volt az orrában,a főnök azonnal kivetette. Tetkó viszont sok volt kollégámnak is volt (alkaron is) azért mondjuk nem szóltak.. ápoló vagyok.
2020. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bankban dolgozom. Központosként kezdtem, most bankfiókban dolgozom. Tele varrt férfi vagyok. Semmi hátrányos megkülönböztetés nem ért még eddig, pedig azt gondoltam a pályafutásom elején, hogy gond lesz belőle.
2020. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tech szektorban senkit sem érdekel, sokaknak van. 2 HResünknek ki van varrva mindkét karja, és akkor a programozó, fejlesztő srácokról nem is beszéltem. Az ügyvédeinken nem láttam, de ez nem jelenti azt, hogy nekik nincs.

A fülön lévő piercing viszont nem igazán számít piercingnek, a legtöbben fülbevalónak nézik és még csak nem is feltűnő.

2020. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 ügyvéd barátnőm is tetovált. Az egyik ráadásul a városvezetésnek dolgozik.
2020. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!