Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetováltassak egy pici...

Hova tetováltassak egy pici tetoválást?18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! Maga a tetoválás mintája már megvan, jelentése is van számomra. Kb. 3*3cm a tetoválás. Olyan helyre szeretném, ami nem látszik ki a ruha alól, hiszen még nem tudom, hogy merre visz az élet.

Segítséget abba kérném, hogy szerintetek hol mutatna jól egy ilyen tetoválás? Eddig a hónalj alatti részre gondoltam, viszont azt mondjak, hogy az nagyon fájdalmas.

Köszönöm a válaszokat!:)



2020. jún. 16. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
dehogy fájdalmas
2020. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
A talpadra.
2020. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Tehát azt szeretnéd hogy ne lássak, akkor intim részre. Egy pici szív olyan szexi.

Bár attól is függ hogy a minta mit takar?!

2020. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

A lábon legegyszerűbb melóban eltakarni.


A talpon nem fog megmaradni, az másféle bőr, nem úgy viselkedik mint máshol, ne higgy a trollnak.


Boka viszont tűrhető, csak az achillesz ínt kerüld el.


Bikinivonal is lehet jó, bár attól függ mit varratsz.


Az oldaladon iszonyatosan torzul ha felrakod a kezedet. Fájdalmas is általában.

2020. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Boka fole :) Nekem ott van. 29/N
2020. jún. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Egy ekkora méretű tetkó borda fölött, hónalj alatt baromi jól mutat és ennyi fájdalmat bárki kibír, ne viccelj már.

4es te meg takarodj már innen, baromi unalmas vagy, mit keresel ebben a kategóriában és mit foglalkozol a csőcselékkel? És még te beszélsz arról, hogy találjon hasznosabb elfoglaltságot, szerinted amit te művelsz az hasznos? Max álmaidban.

2020. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Na jó hatos, én nem tom neked mi nem volt ebben jó. De tudod mit, leírom neked pontról pontra, hogy mit miért:


Lábon egszerűbb eltakarni: a legtöbb konzervatív formális munkahelyre pl bank nők harisnyában vagy hosszú nadrágban, férfiak hosszú nadrágban járnak. Ergó ez alatt egy kis tetoválás nem olyan szembeszökő mert ruha alatt van.


A tenyér és a talp bőrében szétfut a tinta, illetve a napi használat miatt a bőr jobban erodálódik, így lehet többször át kell ütni. Laikus ezt nem érti, ezért jobb megspórolni neki 18 évesen ezt a fejfájást.


Az achillesz ín környéke az amit az összes túrabakancs, új cipő, szandál feltör. Az ilyesmi kárt tehet a már gyógyult tetoválásban is.


A bikini vonal intim hely, tehát pl a halott tesód emlékének nem jó hely. Másnak lehet az.


Nagyobb bőrfelület közepére odabiggyeszteni egy ötforintos méretű dolgot egymagában...fura. Egyrészt elveszik, másrészt ha később szeretnél valami nagyobbat oda, akkor megnehezíti a dolgot.


Azt, hogy mozgás közben nyúlik és csavarodik a bőr meglepően sok ember nem veszi figyelembe. Pl egy betünél nem para, de egy portrénál igen.

És én dolgoztam olyan szalonban ahol nyáron 5-10es csoportokban jöttek a tizen-huszon éves lányok. A legnagyobb hisztik mindig a kar alatt vagy mellcsontra tetovált mintáknál vannak. Nem mindenkinél, de aki olyan, azzal egy két vonalas szívecske is kínszenvedés.


Az más kérdés, hogy én mint tetovált ember mit bírok vagy mit tartok fájdalmasnak, de 18 éves első tetoválásnál nem a saját ingerküszöbömből indulok ki hanem az átlagosból.

2020. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es Nem hozzád szólt a válaszom, a négyes komment a szokásos prolizós tetkóellenes válaszoló volt, amit azóta töröltek.

6. voltam

2020. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket!:) Tényleg sokmindenre felhívtátok a figyelmem, amire még nem is gondoltam.

Bikini vonalra gondoltam, de tényleg nem tudom, oda illene-e. Nővéremmel lesz közös tetoválás. Mit gondoltok?:)

Esetleg még arra gondoltam, hogy a combom felső felére tetováltatnám.

Bokán vagy csuklón tényleg jól mutatna, de nem tudom még mit fogok dolgozni vagy hova sodor az élet, ezért oda még nem merném bevállalni.

2020. jún. 19. 12:49
 10/10 anonim válasza:
Füled környéke? Füled mögé?
2020. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!