Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék a vállamr...

Tetoválást szeretnék a vállamra, és ott van még az oltás helye (amit többször is)gyerekkoromban kaptam. Félek,ha rá tetováltatok akkor idővel elcsúfítja az a folt a tetkót. Kinek mi a véleménye/tapasztalata ezzel kapcsolatban?? (26/L)

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
A tetkó csúfít el mindent.
2020. júl. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem ha egy nőn tetoválás van de hidd el ha betetoválnak észre sem fogod venni utána az oltás helyét

Olyan helyre menj ahol szép tetkókat csinálnak ne spórolj ezen pénzügyileg mert örök életre szól a tetkó

2020. júl. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, itt rajzanak a tetoválásból élők ezért röpködnek az "úgysem árt az semminek" meg a "költs rá minél többet" duma. Ha a bőröd pár oltással nem tudott megbirkózni akkor mégis miért gondolod hogy a bőröd egy olyan invazív beavatkozást mint a tetoválást majd jól fog tűrni? Minek kockáztatni? Azt meg már nem is részletezném hogy a tetoválással a prolivá avanzsálásod sem késik majd.
2020. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
100%

Na pont olyan emberek irtak akiknek nem sikerült felfogniuk, hogy nem a velemenyüket kerdezted innen is latszik, hogy nincsenek valami magas értelmiségi szinten... De mar kezd unalmas lenne ez a prolizas... Annyira kivancsi lennek mi a vegzetsegetek kedves barataim? Én pár éven belul gepészmernök leszek. Fuh de nagyon proli lehetek... Ertelemes embernek tartom magam pedig van 2 tetovalasom,és nemsokara keszul a 3. Sőt meg tobb is lesz. Egyebkent ne foglalkozz velük nekem pl.nagyon tetszenek a tetovalt lányok😊. Csináltasd ha tetszik es van jelentese. Ne az ilyen élettelen emberekkel foglalkozz.

Amugy a kerdesre válaszolva sok heget eltakar a tetkó de azert kerdez meg egy tatovalót met nem mindegy milyen meg mekkora a heg.

20/F

2020. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem nem oltási hegre van tetoválva, de a lényeg ugyanaz. Kamaszkoromban többször vagdostam magam és nagyon csúnya hegek maradtak vissza. Mindet letetováltattam és gond nélkül ment a legyógyulás, mai napig nagyon szépek a minták. A hegek alig észrevehetőek. Ha a fény úgy esik, akkor szúrhat szemet valakinek közelről, hogy ott valami nem stimmel. (kissé kidomborodnak) Én mindenképpen ajánlom a hegre tetoválást. Nekem rengeteget dobott az önbecsülésemen.
2020. júl. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekem műtét utáni hegre lett egy tetoválásom. Alig észrevehető. De senki se fogja nagyítóval nézni a tetoválásaidat. :)

Én is féltem, hogy látszódni fog-e.

De nézd meg külföldön pl. mennyien csinálnak tetoválást a hegeikre, akik mellráktúlélők. Ezekkel érzik azt, hogy visszanyerik a nőiességüket. :)

Itt egy pl.:

[link]

2020. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!