Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Cicám lábnyomát hogy tetoválta...

Cicám lábnyomát hogy tetováltassam fel ?

Figyelt kérdés
Cicám lábnyomát szeretném magamra tetováltatni de nem csak egy google-ból leszedett képet szeretnék hanem tényleg az övét. Hogyan tudnám ezt kivitelezni? Nem tudom hogy csináljam. Valaki azt mondta mártsam a tappancsát tintába majd tegyem egy A4-es papírra és vigyem el a szalonba. De hát hogy mártsam bele? Utánna gondolom nyalogatná és azt nem szeretném. Előre is köszi a válaszokat.
2020. júl. 16. 14:57
 1/9 anonim válasza:
70%

Mártsd be olyanba, amit utána gyorsan le is tudsz mosni... Tehát

1. A macska talpát mártsd be vlmibe

2.a talpát helyezd arra a testrészedre ahová szeretnéd a tetoválást

3.halványan rajzold át a körvonalait

4. utána nyugodtan at rajzolhatja a tetováló...

(tudom kicsit hülyén hangzik, te döntésed hogy még próbálod e)

2020. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1, ez macskabarát tetováló füllel borzalmas ötlet. 😱 Csak steril felületet tetoválunk, és a bőrt közben is fertőtleníteni kell.

A macska mancsa nem higénikus, az a festék se bőrbarát és a toll amivel körberajzolod, le fog jönni. Még a normál stencilt is leizzadják, pláne a tollat.


Kérdező, sok olyan növényi festék van amit utána bátran lenyalhat a cica. Ezeknek nézz utána, válassz olyat ami a macska számára se mérgező.

Pl cékla leve.

(Mondjuk a cica örülne pl egy kis húslének vagy vérnek is, de ez lehet nálad verné ki a biztosítékot.)


Ezt papírra nyomd rá, jó sok példányban. Sok bénán fog sikerülni, mert túl sok vagy túl kevés a festék, nem lépett rá eléggé stb.


A papírt skenneld be és küldd el a tetoválóhoz, és válasszatok melyik sikerült jól.



Ő a képből stencilt készít, amit többször is át lehet helyezni, átméretezni, forgatni. Mindemellett ott lesz neki referenciáknak is, szóval minden kis árnyalat és részlet követhető lesz.

2020. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mártsd a tappancsát ételfestékbe (az nem mérgező), majd egy fehér papírlapra. Ezután legelső dolgod legyen, hogy a cica mancsáról a festéket lemosod!
2020. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
#2 én úgy értettem hogy miután a testrészre rakta vegye le a macska talpát és ami megmaratt nyom azt rajzolja át...
2020. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, és azt kihagytam, amit a 2. viszont szerencsére leírt (egyéb hasznos részletekkel együtt): sok nyomatot készíts, mert nem mindegyik fog sikerülni.
2020. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4, Hidd el, ha azt én átmosnám neki sebészeti alkohollal, az egész szerte szét menne.


Van aki steril felületre szabadkézzel rajzol és azt varrja át, de azt is út közben elmaszatoljuk, letöröljük.

És ez gyakorlatilag egy alkoholos filc.

2020. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a cékla leves dolog nem rossz ötlet. Ez tulajdonképpen hogy működik vagy hol kapok ilyet?
2020. júl. 16. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi céklát megveszed, megfőzöd, kettészeled és mint a bélyegző párnát használod.


Bármelyik sarki zöldségesnél szert tehetsz ilyen egzotikus kuriózumokra.

2020. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
tegyél gipszet egy szatyorba, egyengesd el, és nyomd bele a macska lábát, aztán tedd félre amíg megköt. A nyoma meglesz, a macska lába pedig tiszta :D
2020. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!