Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék tetkót, de ötletem...

Szeretnék tetkót, de ötletem sincs hogyan álljak neki. (mi alapjáén nézzek szalonokat stb...)?

Figyelt kérdés

2 tetkót szeretnék, a kérdés kb mennyibe kerülnének és a korhatár hány évnél van megszabva, most leszek 16 egy hónap múlva, de úgy hallottam hogy lehet 18 éves kor alatt is, ez mennyire igaz? Illetve egy szalon ajánlást ahol jól dolgoznak.

[link]

[link]

vagy másodiknak ezt ezen még gondolkodok

[link]



2020. júl. 20. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
16 evesen szuloi beleegyezessel lehet tetkod❤️Engedely nelkul 18 alatt nem lehet;(
2020. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ne ajánlás alapon válassz szalont.

Intagrammon/facebookon nézegess tetováló művészeket, és az alapján válaszd ki, hogy kinek a munkája tetszik, kinek a stílusa áll közel hozzád. Én is így szoktam választani.

Hiába dolgozik valaki jól, ha köze nincs ahhoz a mintához/stílushoz, ami neked tetszik.

2020. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne ajánlás, hanem portfólió/korábbi munkák/referenciák alapján válasz szalont/tetoválót. Tetoválónként változik, hogy kinek milyen a stílusa amiben alkot (pl realisztikus, old school stb)

2. Szerintem várj a dologgal pár évet, legalább 19-20 éves korodig, 18 alatt amúgy is szülői engedély köteles a dolog, sőt jobb helyeken azzal együtt sem csinálják meg.

3. A Pinterestet és egyéb oldalakat csak inspirációnak használd, egy magára adó tetoválóművész amúgy is max hasonlót tervez neked, de nem másolja le más tetoválását.

2020. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az első képet adja be. :(

Ha, kell tetovàlò, akkor tudok ajànlani privàtban. De, nèzegess neten is, ahol láthatod a művészek portfólióit.

2020. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az első kanalas tetkót adta be. Ha ilyen egyszerű mintát szeretnél, azt szinte bármelyik ügyes tetkós stílusirányzattól függetlenül meg tudja csinálni. így választhatsz akár ajánlás útján is, vagy nézd meg a facebook profiljukat, hogy kommunikál a vendégeivel a posztoknál, menyire közvetlen stb és aki számodra a legszimpatikusabb, azt válaszd. 16 évesen legtöbb helyen nem vállalnak, vagy ha igen csak szülői beleegyezéssel, aki e nélkül megcsinálja ahhoz kérlek ne menj! egy tetováló
2020. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!