Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fóliát leszedjem?

Fóliát leszedjem?

Figyelt kérdés
Tegnap ilyenkor készült el a tetkóm. Nem nagy, kb 8-10cm-es, a csuklómon van. Speckó fólia került rá, azt mondta a tetováló 3 napig ne vegyem le. Viszont rettentően bevizesedett alatta, és félek hogy kiázik. Vegyem le, és fóliázzam újra háztartásival vagy hagyjam?

2020. júl. 23. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel a tetoválót és kérdezd meg, mert van, amit akkor sem kell, és van, amit ilyen esetben igen.
2020. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig figyelmeztetem és kérem a vendégeim, hogy bármi kérdésük lenne, elérnek, kérdezzenek inkább, minthogy félrekezeljék. Ha speckó többnapos lélegző fóliád van, nem lehet belőle nagy gond, ha nagyon sok trutyi gyűlt össze alatta(kis mintánál ez meglepő), én akkor azt szoktam javasolni, hogy tiszta kézzel, kisujjal egy kis részen emelje meg a fóliát hogy egy pici rés keletkezzen és azon keresztül ki lehet préselni a felgyűlt felesleget. Felszúrni, koszos kézzel piszkálni tilos, akkor inkább hagyd úgy vagy vedd le és kend azzal a kenőccsel amit a tetoválód ajánlott! Elsőként őt keresd fel.
2020. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!