Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan csináltassam meg ezt a...

Hogyan csináltassam meg ezt a tetoválást?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a city skyline rajzokat. (Tudjátok, ezekre gondolok [link] )


Arra gondoltam, hogy a városokat ahol jártam nyaraláskor (külföld) magamra tetováltatom. Pl tavaly előtt voltam Athén-ban, tavaly Rómában stb... ez így egyszerű.

Idén viszont Szicíliába utaztunk el, 2 hétre, és a 2 hét alatt körbejártuk az egész szigetet, 5 városban szálltunk meg. Na és ezt nem tudom, hogyan csináltassam meg. Legyen 1 tetoválás, ami "Szicíliás" és bele van téve a szigeten lévő összes különlegesség, vagy mondjuk a 2 legnagyobb városról ahol megszálltunk (Catania, Palermo) legyen 1-1 db tetoválás?


2020. szept. 21. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
szerintem leginkább sehgy...
2020. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na és miért kedves 1-es?

Van már több másik tetoválásom, nem az első lenne.

2020. szept. 21. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
A testvérem sebész és tucatszám jönnek hozzájuk eltüntetni az ilyenfajta - örök életre gondolt - tetkokat.
2020. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Két lábon járó szicília-reklám akarsz lenni? 😂😂😂😂
2020. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem az eddigi kommentíróknak, hogy be lehet fogni. Nem a ti dolgotok, ha a Kérdező megbánná, az az ő baja. Ha nem tudtok hasznosan hozzászólni, menjetek károgni máshová.


Kedves Kérdező!


Nekem elsőre valami olyasmi ugrott be, hogy a karod vagy vádlid körül lennének a vonalak, egy kört alkotva. Több várost is bele tudsz ebbe fonni :)

2020. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as erre inkább nem reagálok semmit...


4-es miért lennék Szicíliareklám? Szerinted egy 5-6 cm-es tetoválás olyan feltűnő??


Köszi 5-ös.

Máshova szeretném tetetni, nem oda. Csak a kérdés hogy pl Szicíliából 1 vagy több tetoválás legyen.

2020. szept. 21. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Na végül megoldottad? Úgy nézel ki mint egy élő térkép?
2022. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!