Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Aki gyárban dolgozik, hosszú...

Aki gyárban dolgozik, hosszú munkás nadrágban és csináltatott a lábára tetoválást, azt mennyire zavarta, akadályozta a gyógyulásban?

Figyelt kérdés
Nem szeretném fólia alatt tartani 8-12 órán át és évente se várni mindig az éves szabadságra ha nem muszáj, tapasztalatok? Nyomdában kezdtem el dolgozni és kézre bármennyire is jó lenne folytatni amit elkezdtem előtte most nem lehet mert az biztos sérülne a munkámból kifolyólag, ezért gondoltam, hogy lábra esetleg jobb választás lenne egy minőséges tetoválást bevállalni kisebb kockázattal amíg tényleges kivárom a szabadságot :) De bármilyen testrészről jöhetnek a tapasztalatok.

2020. okt. 1. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több tetováló használ mostanában Saniderm-et, az egy olyan fajta öntapadós fólia amit ráragasztanak a mintára, lélegzik alatta a bőr, ugyanúgy fürödhetsz benne stb, de nem kell levenni 4-6 napig. Kérdezd meg a tetoválód, hogy ő használ-e ilyesmit, megoldaná az összes problémád.
2020. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt mindenképp megérdeklődöm, én csak fekete-fehér tetoválásokat csináltattok magamra úgyhogy a fóliás tapasztalataim nem tartottak sose pár óránál tovább :D Tehát ha után is fóliáznám még egy-másfél hétig, se lenne nagyobb gond a nadrág alatt?
2020. okt. 1. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább szakemberre bíznám, nekem is csak blackworkös tetoválasaim vannak és én se fóliáztam sose napokig, de nekem irodai munkával könnyű az utókezelés. Szerintem ha nem izzadsz bele túlzottan, akkor érdemes valamivel védeni, de a tetoválód szerintem biztos jobb tanácsot tud adni :)
2020. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!