Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Véletlen belekaptam a friss...

Véletlen belekaptam a friss szemöldök tetoválásomba.. ott lefog jönni a tetoválás?

Figyelt kérdés

Ahogy belekaptam a szemöldök szélébe.. körmöm alatt volt egy kis festék.. (De azon a részen nem volt, vagy még nincs seb)

Akkor lehet, hogy most azon a részen hiányos lesz?


2020. okt. 19. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire kaptál bele. Ha nagy seb lesz akkor valószínű hogy kidobja a festéket azon a részen. Kenegesd bepanthennel, hogy puha maradjon a bőr ne legyen seb. Úgy talán nem dobja ki és nem lesz foltos.
2020. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm. és ha nagy seb képződik a belekapás nélkül is, akkor is sanszos, hogy kidobja a festéket?
2020. okt. 19. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de tetovált. Nem hiszem, hogy annyira belekaptál, hogy a bőröd "alól" került a körmöd alá a festék. Valószínűleg az van a körmöd alatt, amit amúgyis kidobott a bőröd.
2020. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tetovált vagyok. Azért írtam a sebes példát mert nekem ahol nagyobb "seb" maradt, jobban megdolgozták a bőröm ott volt ahol kidobta a festéket és világosabb. Bár nálam két teljes alkar így nem szembetűnő egyáltalán. Ez egy szemöldöknél ugye más. Ami a körmödön volt biztos csak a kidobott festék ahogy a 3as irta, de ha sebet is ejtettél akkor lehet még jobban kifakul azon a részen.
2020. okt. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sebet nem. most kicsit megnyugodtam :) köszi
2020. okt. 20. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!