Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meguntam a köldök piercingem...

Meguntam a köldök piercingem és kivettem, kb mennyi idő amíg beforr és már visszaállíthatatlan?

Figyelt kérdés

Januárban szúrattam, ha meggondolnám magam és vissza szeretném esetleg tenni, azt hónapok múlva is megtehetem vagy már hetek alatt beforr?

A lyuk látszani fog mindig vagy ez is egyénenként változik?

Illetve a későbbiekben ha kisbabát várok, érdemes valamivel kezelni előtte a bőrt, hogy ne repedjen úgy szet körülötte vagy ez elkerülhetetlen?



2020. okt. 29. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
12 éve nincs bent, de ugyanúgy látható és használható a lyuk
2020. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Egy éve vettem ki és nem valtozott semmit....
2020. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem szerintem 2 nap alatt beforrt, pedig 5 évig volt bent. 1 éve vettem ki, a helye látszik, gondolom mindig is látszani fog.
2020. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez mindenkinél változó, nekem is már beforrt ez alatt a pár nap alatt konkrétan.. kíváncsiságból megpróbáltam ma visszatenni és félig bement a lyukba de teljesen át nem.
2020. okt. 31. 17:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!