Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miskolcon jó tetoválószalon?

Miskolcon jó tetoválószalon?

Figyelt kérdés

A Vulkánról olvastam eddig pozitívakat. Esetleg valaki valami vélemény?

A barátnőmmel szeretnénk közös tetkót ő viszont nem töltötte be a 18-at. Esetleg ez gond? Vagy ilyenkor hogy működik?

Illetve az is fontos, hogy csak kb két darab 1x1es minta lenne, és tudom hogy sok tetoválóművész ezeket az aprókat nem bírja, vagy nem éri meg nem is tudom. Gondolom ez is fontos. :) Köszi a válaszokat!



2020. dec. 17. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tölteni a szüleinek egy papírt+telefonon beleegyezni, mondván hogy a sima aláírás hamisítható. Nálunk is így lehetett öcsémnek tetoválása. Ha aláírják, onnantól kezdve nincs gond.
2020. dec. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vulkánt ajánlom, én is ott csináltattam amim van. Szülői beleegyezés viszont szükséges, viszont inkább személyesen. De azt is előzőleg kért időpontal egyeztetni, és aláírással együtt. Az árat ő fogja a tetováló fogja mondani, bármit megcsinál a méret nem függő.
2020. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyi még lenne ezzel a szülős dologgal, hogy kollégista a lány. Szóval nem tudja felhozni a szüleit. Ott nem csinálják ezt a telefonon keresztüli dolgot? Mellesleg ha nem egyeznek bele, és ez csak érdekel, neki engedik, akkor azért az a telefonosat is ki lehet játszani, nemde?
2020. dec. 18. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De, ki lehet játszani, de ha úgy nézzük mindent. Hívd fel őket, hogy elegendő-e a szóbeli beleegyezés. :)
2020. dec. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs kijátszási lehetőség, szabály az szabály
2020. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
A legjobbak az Ink Progress és a Tattoo Store. De vannak még ezen kívül is jók.
2020. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5-os: az egy dolog, de aláírást lehet hamisítani, telefonon pedig női hanggal le van tudva. Nem értek egyet én se ezzel, de ismerősöm játszotta már így ki.
2020. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem terveztünk csalni, csupán érdekelt.. :)
2020. dec. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!