Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó allergia teszt hasznos...

Tetkó allergia teszt hasznos lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régóta tervezek egész karos tetkókat a karjaimra és kicsit félek, hogy allergiás lehetek rá. Bár eddig semmire nem voltam allergiás max bőrirritáció egy mitesszeres krémre de ezen felül semmi nem volt. Mennyire gyakori vagy ritka a fekete tetkó allergia vagy színes olyannak aki semmire nem allergiás? Hogy csinálják ezt a tesztet? Budapesten hol érdemes ilyet csinálni? Olvastam utána de nem jártam sok sikerrel. Tetkó utálók légszi ne tévedjetek ide :D...Köszii 22L



2021. jan. 2. 16:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy hasznos csak kár hogy nem úgy kell elvégezni egy normális allergia tesztet ahogy itt a "mester" leírta. Nyilván aki a tetováltani vágyó prolikból él annak nem érdeke hogy lebeszéljen róla. És a legjobb, hogy amire most nem vagy allergiás arra később simán lehetsz. Ekcémás is könnyedén lehetsz még. Szerintem hagyd meg a tetkót a prolik játékszerének te meg örülj hogy ép, feszes, egészséges a bőröd és hagyd is meg olyannak.
2021. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11.pont ilyen kommenteket nem kértem látom nem bírtad megállni :D...
2021. jan. 2. 23:28
 13/19 $$$$$ ***** válasza:
100%
A 11-eshez hasonlo élettelenek sose bírjak megallni hogy ne irjanak valami ertelmetlenseget a posztok alá. Az a baj ,hogy ő is és a hozzá hasonloak is olyan szinten gyenge szellemi kepessegekkel rendelkeznek ,hogy meg igy se ertette meg azt ,hogy ne irjon ide ,és senkit se érdekel a jelentéktelen veleménye. Pedig szerintem mar az is alapvető lenne ,hogy ha nem szereti a tetkokat akkor nem nezegeti a tetovalas kategoriat es főleg nem kommentel hozzá. Bar ez a gyengébb képessegüek számara lehet nem egyértelmű. Na de ,hogy benne van a kerdesbe is az ,hogy ne irjon ide. Es még igy se jut el az agyáig. Az azert már valahol egyszerre vicces es szánalmas😂.
2021. jan. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13.pontosan...

nem is értem minek nézik a tetkó kategóriát ha nem vannak benne ebben a témában XD...mellesleg pont az ő véleménye fog engem lebeszélni erről álmodik a nyomor...amúgy nem fogom meggondolni magam én testem és ha szeretném akkor kidekorálom magam ahogy én akarom emiatt neked ez nem fog fájni :D mintha s 11 szerint csak a proliknak van tetkója...legjobb barimnak is van és ő nem proli...

2021. jan. 2. 23:49
 15/19 A kérdező kommentje:
Emiatt is írtam hogy "Tetkó utálók légszi ne tévedjetek ide :D" erre csak nem bírta ki...
2021. jan. 2. 23:50
 16/19 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nagyon jol teszed kérdező. Ne foglalkozz ezen emberek véleményevel. Az a baj én majdnem mindig megprobállom megértetni velük ,hogy senkit se érdekelnek amikor irnak ebbe a kategoriaba. De nem nagyon sikerül. Amugy en is egy "proli,, gepeszmernök hallgato vagyok. Es meg jo pár csoport tarsamnak is van. Akkor mi mind prolik vagyunk?😂 Lassan megerthetnek ezek az emberek ,hogy valaki nem proli attol mert van tetkoja. Ha meg nem ertik meg akkor egyszeruen tartsak meg a veleményuket maguknak. Vagy ha van bennük egy kis bátorság akkor ne itt irosgassák ezeket hanem az utcan mondjak a szemembe/szemünkbe. De annyi batorsag mar nincs bennük. De itt szeretnek mimket idegesíteni ,bar en mar felig meddig poenra veszem😂. Habár ma egy masik kerdes alatt meglepett egy hasonlo valaszolo mert vissza írt a kommentemre. De az nem ez a prolizos gyerek volt. Mert ez a valaszolo meg sose írt vissza...
2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16.nem is fog visszairni szerintem mert nyilván nem bírja a tetkókat de tekó kategóriában figyeli a kérdéseket :D...de ha mégis akkor nesze neked és nem adok a véleményedre..normális ember amit nem szeret azt egyértelműen kerüli nem még buztit másokat ugyanarra a véleményre.
2021. jan. 2. 23:59
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha igenemberek helyeslését akarod olvasgatni akkor kár kiírni a kérdést. A tetováltatásban rejlő kockázatokat épeszű ember még pénzért sem vállalná be, nemhogy még fizessen érte. A modern tinták pigmentanyagai hosszú idő alatt bomlanak le, ezért egy 1 napos kontaktos teszt kb semmit nem ér. Ha allergiád lesz tőle az sokára lesz. Persze a te tested, de tetováltatni a bőrt olyan mint elinni a májad vagy elrohasztani a fogad vagy szétdohányozni a tüdőd.
2021. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
19.írtam korábban hogy pesti vagyok XD
2021. jan. 8. 20:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!