Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a dragonhawk...

Mit gondoltok a dragonhawk tetováló szettekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnák megismerkedni a tetoválás készítéssel. Nem szeretnék otthon mindenféle mintát mindenkire varrni félre értés ne essék. Csupán műbőrre szeretnék kisebb mintákat hogy megismerkedjek ezzel a dologgal. Tudom ilyenkor célszerű felkeresni egy tetoválót és nála tanulni,de középiskolás vagyok és vidéki ezért nem igazán lenne rá időm. De szeretném itthon videókból tanulva kicsit gyakorolgatni, nem feltétlen szeretnék tetováló lenni csak tényleg nagyon érdekel már régóta a dolog. Ezért kérném a segítségetek, hogy mit gondoltok a dragonhawkos dolgokról. Egyelőre forgómotoros tattoo pen szerű gépeket néztem olyan 20-40ezer forint között. Nem tudom hogy mit várjak ezektől a gépektől azt nem szeretném ha még a kedvemet is elvenné. Ha esetleg linkeltek nekem olyan gépeket amiket ti jónak gondoltok( nem túl drágán) azt nagyon megköszönném. És elnézést ezért az összeszedetlen gondolatmenetért, de aki végig olvassa és válaszol annak is köszönöm! Legyen szép napotok!

2021. jan. 4. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!