Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a vélemenyetek a szemöldök...

(:Puszedli :) kérdése:

Mi a vélemenyetek a szemöldök tetoválásról? Termérszetes vs. tetovált?

Figyelt kérdés
Inkább ferfiak véleménye érdekel. Meg hogy miért. De a akinek van annak is érdekel a véleménye.

2021. jan. 24. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

A természetes.

Mert a tetovált kiábrándító, és legtöbbször ronda.

2021. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon kiábrándító számomra, annyira ronda, természetellenes némelyik. Nagy fekete karom odatetoválva, fényévekre a természetes megjelenéstől, borzasztó. Amúgy ezt sosem értettem. Akinek vastag szemöldöke van, kiszedi vékonyra, akinek természetesen vékony, az meg tetováltat egy nagy vastagot, ami ráadásul ronda is. Azért van ami finomabb, számomra az sem szép, de az már elmegy. Bocsi, senkit nem akarok megsérteni, csak ez a véleményem.
2021. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nemet és a kort is írjátok ki légyszíves.
2021. jan. 24. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes
2021. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
25F #2vagyok
2021. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 $$$$$ ***** válasza:
100%

Nekem nem ezen mullik ha tetszik valaki akkor nem zavar ,hogy tetovált szemöldöke van. De szemöldökböl nekem is inkább a természetes tetszik. Pedig én tetko manias vagyok(minnel több tetkó van egy lányon annál jobban tetszik). De szemöldökböl szerintem is szebb a természetes.

20/F

2021. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem microbladingem van, nagyon szeretem. A parom is szereti, neki az nem tetszett, amikor festettem es ket harom napig latszott a bőrömön is a festék. Igazából volt ket kis folt ahol nekem nem nott es a microblading ota ra sem kell tegyen a kezem. Van az az ugynevezett puderes szemöldöktetovalas, az például nem tetszett egyikonknek sem.
2021. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Én mindenkepp a tetováltra szavazok! Ha egyszer eljutok odaig, hogy nem szoptatom a kislányom, kitetovaltatom a szemoldokom, a számat. Olyan szépeket csinalnak, jo helyre kell menni, és eszre sem lehet venni hogy nem természetes!
2021. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
63%

A természetes nyilván jobb, mert látszik, ha nem a sajátod, de szerintem meg lehet csinálni szépre is a tetovált szemöldököt. Egy kicsit hosszabb, precízebb munkával még szálasra is tetoválhatják, ami már közelít a természeteshez, tehát nem feltétlenül csúnya, csak látszik, hogy nem természetes.

17/L

2021. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem ajánlom a tetovált szemöldököt... Nem egy nem kettő ismerősöm tetováltatta és 2 hét után kikopott pedig már 3x ment vissza korrekcióval. Valakinek abszulút nem birja, persze ezt el is mondják csak sokakat nem érdekel mert "biztos nem velem fordul elő".


Egy idő után annyira elvékonyodik ott a bőr hogy vérzik és ki is dobja, pláne ha gyantáztatod a szőrt ami ott nől.


24f

2021. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!