Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy lézeres...

Ilike2001 kérdése:

Mennyibe kerül egy lézeres tetoválás eltávolítás?

Figyelt kérdés
3 kisebb madarat tetováltattam a kulcscsontomra 2 hónapja. De megbántam már nagyon. Mennyi alkalom kell hogy eltűnjön? Mennyire fog fájni?

2021. febr. 12. 04:29
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem fog soha teljesen eltűnni, úgyhogy jó, hogy megfontolt döntést hoztál.

Googlezz rá.

2021. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A tetoválástól függ, attól is hogy milyen mélyen van a tinta, mennyire teli a minta stb.

Egy alkalom 10-20 ezer között mozog, attól függ hol csináltatod. 2-3 alkalom tuti kell, de ezt a szakember tudná megmondani, hogy hány alkalom kell neki.


1-es, értjük, hogy van személyes véleményed, de nem arra irányult a kérdés, és amennyiben nem tudsz érdemi választ írni, inkább fogd be a pofád.

2021. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

2

Még, jó, hogy a tiéd érdemi válasz:) Az meg még jobb, hogy egy tényt egy személyes véleménnyel is összekeversz és osztod az észt.

A googlezz rá pedig a legnagyobb segítség, amit egy nem tetoválás eltávolítással foglalkozó ember adhat.

Rákeres ott megvan a helyszín, az ár, az alkalmak száma iránymutatásnak, konzultáción pedig konkrétat mondanak:)


Játszd az eszed máshol, mondjuk a baráti körödben mert ott esetleg elhiszik, hogy van vagy legalább nem szembesítenek a ténnyel, hogy nincs:)

2021. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Veled ellentétben szakembert javasoltam, írtam alkalom számot is kb-ra, és összeget is, hogy be tudja lőni, hogy mennyibe fog neki kb kerülni és hány alkalomra számítson. :D
2021. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Veled ellentétben szakembert javasoltam"

Oké. Szakember javaslata névvel történik. Nem látok itt semmilyen nevet, sem Dr. .., sem Dr. nélkülit.


"írtam alkalom számot is kb.-ra, és összeget is, hogy be tudja lőni,"

Igen, főleg hogy ezek mind fenn vannak a neten "kb." ha google-zik egyet:), de kb.-ra meg nem adnak még kenyeret sem:)

Mondjuk mondatot is így alkotsz. Kb. jól hangzik, kb. ez a szó jó bele.-->"Veled ellentétben szakembert javasoltam"

2021. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!