Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a különbség a sima tetoválá...

Mi a különbség a sima tetoválás és a sminktetoválás között?

Figyelt kérdés

Nekem nincs egyik se így tudatlan vagyok.


Valaki írta egy hozzászólásban hogy neki a szemöldöke sima tetoválással van, és nem kopik a hámlasztó hatására.


Így merült fel...

Miért jobb akkor a sminktetoválás?


2021. febr. 15. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A sima tetoválás mélyen beépül a bőr alá, a sminktetoválás csak a bőr felszínén van. A sminktetoválás kitud kopni, nem teljesen, de nagyon halványra, míg a sima tetoválás csak kopik és mosódik. Sminktetoválást csak arcon használnak, sima tetoválást a test bármely részén. Nyílván a sima tetoválással tetovált szemöldök ott marad életed végéig, kicsit mosódik és valamennyit veszt a színéből. Ellenben a sminktetoválást 2-3 évente ajánlott frissíteni, hogy szép maradjon.
2021. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólást kiegészíteném azzal hogy másféle festéket is használnak ,a sminktetováló festék szemcséi kisebbek, így könnyebben "elhordja" őket a szervezet. Máshova is lehet sminktetoválni, nem csak arcra, akihez mentem mesélte hogy egyszer kértek tőle egy pici mintát sminktetováló festékkel, gondolom hogy ne maradjon ott örökre. Illetve az eszköz is más szokott lenni, a sminktetoválóm olyan gépet használ ami úgy néz ki mint egy kis kézi gravírozó, 1, max 3 tűs, vagy ugye a microblading ami egy szike szerű eszköz ellenben a rendes tetováló géppel ami nagyobb, jobban "üt" és nagyobb tű szokott lenni benne.
2021. febr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!